بسته پیشرفته ارتقا پرستاشاپ ۱.۶ به ۱.۷

بسته پیشرفته ارتقا پرستاشاپ جهت ارتقا پرستاشاپ ۱.۶ به آخرین نسخه پایدار پرستاشاپ ۱.۷ می باشد. مهم ترین مواردی که در این بسته ارتقا پرستاشاپ انجام می شود:

  • بررسی فروشگاه و ماژول ها جهت آمادگی انجام ارتقا
  • بررسی تنظیمات سرور و اعلام موارد مورد نیاز برای پرستاشاپ ۱.۷
  • انجام ارتقا آزمایشی و تحویل آن جهت انجام تنظیم قالب قبل از ارتقا اصلی
  • انجام ارتقا اصلی با کمترین میزان غیرفعال شدن فروشگاه (یک روز)
  • پشتیبانی یک ماهه بعد از ارتقا اصلی جهت رفع مشکلات احتمالی

ارتقا پرستاشاپ ۱.۶ به پرستاشاپ ۱.۷

پرستاشاپ ۱.۷ بعد از ۵ سال توسعه به مرحله ای رسیده است که می توان آن را بهترین و بهینه ترین نسخه پرستاشاپ برای راه اندازی فروشگاه دانست. باتوجه به اینکه ارتقا به ۱.۷ مقداری پیچیدگی دارد ، این بسته جهت ارتقا فروشگاه های پرستاشاپ ۱.۶ به آخرین نسخه پایدار پرستاشاپ ۱.۷ ارائه شده است.

نکته مهم : باتوجه به تعداد درخواست ها و زمان موردنیاز هر ارتقا برای حفظ کیفیت ارتقا فروشگاه شما ، امکان قبول درخواست به میزان محدود وجود داشته و حتما قبل از خرید این بسته از طریق بخش پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید.

مراحل ارتقا فروشگاه به پرستاشاپ ۱.۷

با توجه به تغییرات زیاد هسته پرستاشاپ و البته ناسازگاری هایی که در ماژول های پرستاشاپ وجود دارد ، ارتقا به پرستاشاپ ۱.۷ در چند مرحله انجام خواهد شد.

بررسی آمادگی فروشگاه برای ارتقا به پرستاشاپ ۱.۷

در این مرحله ماژول ها و تنظیمات هاست شما بررسی می شود و نکاتی را به شما اعلام میکنیم تا در جهت آمادگی بهتر فروشگاه برای ارتقا به ۱.۷ انجام دهید. موارد مثل پیگیری سازگاری ماژول ها با  پرستاشاپ ۱.۷ یا جایگزینی ماژول ها ، اصلاح تنظیمات سرور جهت آماده بودن هاست شما برای استفاده از پرستاشاپ ۱.۷ و هر مورد دیگری که ارتقا فروشگاه شما را راحتر و سریعتر کند.

ارتقا آزمایشی بروی یک نمونه کپی شده

در این مرحله ، یک نسخه از فروشگاه شما در سابفولدر هاست شما کپی شده و ارتقا آزمایشی بر روی آن انجام می شود. در این مرحله تمام مشکلات احتمالی برای ارتقا شناسایی شده و برطرف میشود. همچنین در نهایت یک نسخه اولیه از پرستاشاپ ۱.۷ فروشگاه شما تحویل خواهیم داد که بتوانید تنظیمات قالب را به صورت آزمایشی انجام دهید.

انجام تنظیمات قالب بروی نسخه آزمایشی

این مرحله برعهده شما خواهد بود ، شما میتوانید تنظیمات لازم برای قالب فروشگاه در نسخه ۱.۷ را بروی نسخه آزمایشی یکبار انجام دهید تا امادگی لازم برای اعمال این تنظیمات را در ارتقا اصلی داشته باشید. در واقع این مرحله باعث میشود بعد از انجام ارتقا اصلی توسط ما شما زمان زیادی برای انجام تنظیمات قالب روی نسخه اصلی فروشگاه خود نیاز نداشته باشید و در نتیجه فروشگاه شما در کمترین زمان ممکن مجدد فعال شود.

زمان انجام تنظیمات به شما بستگی دارد و میتواند از یک روز تا چندین ماه باشد. ولی توصیه ما انجام آن طی یک الی دو هفته است.

ارتقا اصلی فروشگاه به پرستاشاپ ۱.۷

فروشگاه شما طی یک روز کاری به حالت تعمیرات خواهد رفت و ارتقا به ۱.۷ بروی فروشگاه شما انجام می شود. که می توانید بلافاصله تنظیمات قالب را که در نسخه آزمایشی انجام دادید به این نسخه منتقل کرده و فروشگاه خود را فعال کنید.

پشتیبانی و خدمات بعد از ارتقا

به مدت یک ماه پشتیبانی رایگان برای بررسی و پیگیری مشکلات مربوط به ارتقا خواهید داشت. در واقع طی یک ماه که از زمان انجام ارتقا اصلی محاسبه میشود هر مشکلی در زمینه ارتقا باشد توسط کارشناس های فنی تیم پرستایار پیگیری میشود.

چند نکته مهم درباره ارتقا

  • زمان شروع ارتقا بستگی به حجم درخواست ها بین ۱ الی ۴ هفته بعد از ثبت سفارش خواهد بود و البته بین ۲ الی ۴ هفته برای تکمیل تمام مراحل ارتقا نیاز است که از زمان شروع ارتقا درنظرگرفته می شود.
  • موارد مربوط به قالب ارتباطی با خدمات ارتقا ندارد ولی تیم پرستایار به عنوان مشاور و کمک کننده در کنار شما خواهد بود.
  • در صورتی که به هر دلیل قبل از شروع ارتقا درخواست بازگشت وجه دهید ، ۳۰ درصد از مبلغ پرداختی کسر و مابقی برگشت داده می شود
  • بعد از شروع کار امکان بازگشت وجه تنها در صورتی که انجام خدمات ارتقا توسط تیم پرستایار امکان پذیر نباشد ، وجود دارد.

ویژگی‌ها

پشتیبانی
از طریق تیکت

برای ارسال دیدگاه ، لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید

3 مورد محصول مشابه

سبدخرید