پرستالینک ؛ ماژول مدیریت لینک و ریدایرکت پرستاشاپ

رتبه بندی 
امتیاز از 1 رای

پرستالینک یک ماژول پیشرفته و پر از امکانات مرتبط با لینک ها در پرستاشاپ است ، ریدایرکت ، گزارش صفحات ۴۰۴ ، لینک های کوتاه اتوماتیک برای محصولات ، ایجاد لینک کوتاه و ... 

با پرستالینک می توانید مدیریت بهتری بروی لینک های خود داشته باشید!

 • سازگار با پرستاشاپ ۱.۶.۱ و پرستاشاپ ۱.۷
 • نسخه : ۲.۴.۱ (منتشر شده در ۱۴۰۰/۰۲/۹)
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
 • نصب رایگان

مشاهده دمو ماژول

600٬000 ‎تومان

ماژول پرستالینک ؛ مدیریت لینک و ریدایرکت پرستاشاپ

مدیریت مسیرها ، نشانی ها و ریدایرکتها از آنجا امری مهم و ضروری است که انعطاف کاملی را به شما در آنچه که در صفحات مختلف فروشگاهتان قرار است برای کاربران نشان داده شود را میسر سازد! پرستالینک به عنوان اولین ماژول پرستاشاپ فارسی به منظور رهایی از مشکلات متعدد پیش آمده در فروشگاه های اینترنتی پرستاشاپ تهیه و تولید شده است. این ماژول امکانات کامل و دقیقی را به منظور مدیریت صحیح و اصولی بر تمام مسیرها و نشانی های فروشگاه اینترنتی در اختیارتان قرار خواهد داد! میتوانید تعیین کنید که چه مسیرهایی چه چیزهای نمایش دهند یا چه آدرسهایی به آدرس های دیگر هدایت یا همان ریدایرکت شوند!

پرستالینک برای سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

سئو و بهینه سازی یکی از مهمترین مباحث دیجیتال مارکتینگ در یک فروشگاه اینترنتی میباشد و عدم توجه به این مهم نیز منجر به شکست فروشگاه اینترنتی خواهد شد. نظارت کامل ، دقیق و پیوسته صفحات فروشگاه و محتوای آن نیز از مهمترین بخش های سئو و بهینه سازی وبسایت میباشد. نشانی صفحات فروشگاه از آنجا در سئو و بهینه سازی اهمیت پیدا خواهند کرد که میبایست در نظر کاربران اصطلاحا کاربر پسند بوده و هم برای موتورهای جستجوگر نیز قابل فهم باشند! پرستالینک با انعطاف و امکان نظارت و مدیریت کامل نشانی صفحات در فروشگاه اینترنتی بر پایه پرستاشاپ این نیاز مهم را فراهم خواهد ساخت.

 

دمو ماژول سبدخرید پرستالینک

دبرای مشاهده دمو مدیریت و امکانات پرستالینک می توانید به لینک مقابل مراجعه کنید ، اطلاعات ورود به مدیریت دمو در صفحه ورود مشخص شده است.


پشتیبانی از انواع ریدایرکت در پرستاشاپ

 ریدایرکت به معنی هدایت یا انتقال درخواست به صفحه ای دیگر میباشد ، ریدایرکت کردن را میتوان یک نیاز همیشگی برای یک فروشگاه یا وبسایت دانست! هر چقدر از عمر یک فروشگاه گذشته و بر تعداد ایندکسها و صفحات آن نیز افزوده میشود نیاز به یک سیستم جهت مدیریت لینکها و ریدایرکتها نیز بیشتر میگردد! چرا که به مرور زمان و به مرور تغییرات صفحات نیز نیازمند بازنگری و تغییر خواهند بود. ریدایرکت انواع مختلفی دارد که هر کدام در مواردی کاربرد خواهند داشت که مهمترین نوع ریدایرکتها نیز 301 و 302 میباشد!

 

ریدایرکت چیست و چگونه کار میکند ؟

اگر میخواهید بدانید ریدایرکت چیست و چگونه کار میکند و همچنان با انواع پرکاربرد آن آشنا شوید، مقاله ای را که قبلا در مورد انواع ریدایرکت نوشته ایم به صورت کامل از اینجا مطالعه نمایید!

  به کمک ماژول پرستالینک به راحتی میتوان هر نشانی و صفحه ای فروشگاه را به نشانی دیگر و یا حتی به وبسایتی دیگر ریدایرکت نمود! پرستالینک همچنین از انواع ریدایرکت مانند 301 ، 302 و 303 و ... پشتیبانی میکند!


قابلیت ریدایرکت براساس regex و الگوها

اگر به قصد دارید فروشگاه خود را از سایر فروشگاه ساز ها به پرستاشاپ منتقل کنید ، مهم ترین دغدغه شما حذف ایندکس ها و ورودی های گوگل خواهد بود. پرستالینک با قابلیت انجام ریدایرکت براساس عبارت های باقاعده و الگو ها این امکان را به شما می دهد که به راحتی لینک ها و ایندکس های خود را به ساختار جدید در پرستاشاپ منتقل کنید. با استفاده از این روش رتبه و ورودی گوگل شما حفظ شده و می توانید بدون دغدغه کار انتقال به پرستاشاپ را انجام دهید.


کوتاه کننده لینک جادویی پرستاشاپ

مهم ترین کاربرد لینک های کوتاه برای اشتراک گذاری محصولات در شبکه اجتماعی هست به خصوص در شبکه های اجتماعی که در میزان کاراکتر ارسالی برای مطالب محدودیت دارند. ساده و کوتاه بودن لینک محصولات برای اشتراک گذاری به خصوص در لینک های فارسی که در صورت کپی کردن آنها به صورت نامفهوم و طولانی هستن ، بیشتر احساس می شود. با توجه به کمبود کوتاه کننده لینک در پرستاشاپ و نیازی هر فروشگاه اینترنتی برای اشتراک گذاری محصولات در سایت و شبکه های اجتماعی در جهت بازاریابی دارند، امکان کوتاه کننده لینک به ماژول پرستالینک اضافه کرده ایم تا برای معرفی محصولات خود بتوانید لینکی مناسب در سایت ها و شبکه های اجتماعی قرار دهید.

ویدئو معرفی امکانات کوتاه کننده لینک در ماژول پرستالینک

لینک های کوتاهی که در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنید ترکیبی از حروف و اعداد هستند اما با پلاگین کوتاه کننده لینک جادویی قادر خواهید بود لینک های کوتاه را با عنوان دلخواه برای اشتراک گذاری لینک های اصلی در نظر بگیرید، بدین صورت کاربران می توانند لینک ارائه شده را در ذهن خود به خاطر داشته باشند و به دیگران هم معرفی کنند.

نمونه ی کاربردی لینک کوتاه شده توسط پلاگین

برای نمونه لینک همین صفحه را در نظر بگیرید که در صورت کپی کردن به صورت زیر خواهد شد

https://prestayar.com/item/3-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE

یک لینک بسیار طولانی و نا مفهوم که عملا امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را ندارد ، اما لینک  https://prestayar.com/p3  یک لینک کوتاه شده توسط پلاگین کوتاه کننده جادویی است که بهترین حالت لینک کوتاه این صفحه را در اختیار شما قرار می دهد.

امکان افزودن محصول به سبدخرید از طریق لینک خارجی

یکی از مشکلات هسته پرستاشاپ عدم امکان افزودن محصول به سبدخرید از طریق لینک های خارجی بود ، به صورتی که شما امکان قرار دادن لینک افزودن به سبدخرید در شبکه های اجتماعی را نداشتید ، این مشکل در پلاگین لینک کوتاه جادویی برطرف شده و برای نمونه می توانید لینک زیر برای افزودن محصول پرستالینک به سبدخرید از طریق شبکه های اجتماعی می باشد.

  https://prestayar.com/p6

در این پلاگین امکانات و قابلیت های بی نظیری طراحی شده است که بسیار می تواند برای مدیریت لینک های فروشگاه شما مفید و کاربردی باشد، در زیر برخی از این امکانات بصورت خلاصه آورده شده است.

دارای کوتاه کننده اتوماتیک براساس الگوهای قابل تنظیم

امکان تنظیم الگو لینک کوتاه محصولات و شاخه ها

امکان تنظیم الگو لینک کوتاه لینک های افزودن به سبدخرید

امکان تنظیم الگو لینک کوتاه برند ها و توزیع کننده

امکان تنظیم الگو لینک کوتاه بخش محتوا

امکان قرار دادن الگوی کلی در ابتدای تمام لینک های کوتاه

فرم دریافت لینک کوتاه صفحه موردنظرتان

امکان اضافه کردن لینک های کوتاه ویژه

امکان تعیین تصادفی و یا انتخابی بودن لینک های کوتاه ویژه


گزارش دقیق از خطاهای ۴۰۴ سایت

هر گاه کاربری و یا نرم افزاری به یکی از صفحات ناموجود یا حذف شده سایت شما وارد شود و با خطای ۴۰۴ مواجه گردد ، پرستالینک گزارش دقیق و کاملی از آن را ثبت می کند. در بخش صفحات ناموجود پرستالینک شما می توانید ببینید که هر خطای ۴۰۴ در چه تاریخی توسط کدام IP و از طریق چه ارجاع دهنده ای، یک بازدیدکننده یا یک نرم افزار وارد آدرس صفحه ناموجود شده و باعث ثبت خطا ۴۰۴ شده است. این گزارشات به شما کمک خواهد نمود تا چنانچه یکی از صفحات سایت شما در دسترس نباشد از وقوع خطای ۴۰۴ در آن صفحه مطلع گردید و در صورت امکان آن صفحه را احیا نموده و در غیر این صورت، مطابق اصول سئو آن را بر روی مشابه ترین آدرس ریدایرکت کنید.همچنین بصورت دقیق ارجاع دهنده کاربر به صفحات ناموجود نیز در این گزارشات ثبت می شود که به شما امکان این را می دهد که به صفجه ارجاع دهنده رفته و در صورتی که امکان ویرایش دارید، لینک صفحه ناموجود را اصلاح کنید.

مدیریت کامل خطاهای ۴۰۴

در پرستالینک این امکان را خواهید داشت که ذخیره سازی و یا عدم ذخیره صفحات ناموجود را مشخص کنید ، همچنین می توانید بازه زمانی که گزارشات صفحات ناموجود نگه داری شوند را تعیین کنید. بطور مثال در صورتی بازه زمانی نگه داری را بروی یک هفته تعیین کنید ، گزارش صفحات ناموجود بعد از ۷ روز بصورت اتوماتیک حذف می شود. این امکان باعث میشود از افزایش حجم بی مورد دیتابیس شما جلوگیری شود. پرستالینک همچنین این امکان را به شما می دهد که به سادگی و با یک کلیک تمام گزارشات مربوط به خطاهای ۴۰۴ را حذف کنید. همچنین در پرستالینک این امکان را خواهید داشت تنها با یک کلیک صفحه مربوطه که خطای 404 در آن رخ داده است را به سادگی به لیست نشانی ها و مسیرهای ریدایرکت شده افزوده یا اینکه آن را ویرایش نمود!


واردسازی گروهی نشانی ها از طریق فایل csv

واردسازی از طریق فایل csv این امکان را به شما می دهد که با استفاده از یک فایل CSV ( خروجی اکسل ) ریدایرکت های مدنظر خود را به سادگی به ماژول اضافه کنید. به عنوان مثال میخواهید فروشگاه ساز خود را از فروشگاه سازی دیگر به پرستاشاپ منتقل نمایید تنها کافی است یک فایل CSV از نشانی های قبلی ایجاد نموده و آن را در ماژول پرستالینک بارگذاری نمایید! برای استفاده از این امکان ویژه ابتدا باید براساس فایل نمونه ریدایرکت های خود را در فایل csv وارد کرده و بعد از آپلود اقدام به وارد سازی ریدایرکت ها کنید.


امکانات و قابلیتهای ماژول پرستالینک

به طور کلی و در یک نگاه امکانات و قابلیتهای زیر برای ماژول پرستالینک در نظر گرفته شده است :  

امکانات پرستالینک در یک نگاه

 • امکان ریدایرکت حرفه ای
 • امکان انواع ریدایرکت ۳۰۱ و ۳۰۲ و ۳۰۳ و ....
 • ریدایرکت براساس عبارت با قاعده ( regex )
 • ریدایرکت براساس الگو های از پیش تعریف شده
 • سیستم کوتاه سازی لینک ها مثلا لینک کوتاه ویژه محصولات یا دسته ها
 • ثبت تعداد انجام هر ریدایرکت
 • ثبت آخرین ریدایرکت انجام شده
 • امکان واردسازی حرفه ای ریدارکت ها با استفاده از فایل csv
 • گزارش گیری دقیق صفحات ناموجود ۴۰۴
 • ارائه گزارش صفحات ناموجود براساس آدرس و ارجاع دهنده
 • امکان ثبت سریع یا ویرایش ریدایرکت مربوط به هر صفحه ناموجود ۴۰۴
 • ارائه گزارش ریدایرکت های انجام شده
 • امکان تعیین ذخیره یا عدم ذخیره صفحات ناموجود ۴۰۴
 • امکان تعیین بازه زمانی نگه داری گزارشات صفحات ناموجود
 • امکان تعیین ذخیره یا عدم ذخیره کردن ریدایرکت های انجام شده
 • امکان تعییم بازه زمانی نگه داری گزارشات ریدایرکت های انجام شده
 • امکان تعیین آدرس پیش فرض هدف
 • امکان پاکسازی جدول گزارشات صفحات ناموجود و گزارش ریدایرکت ها با یک کلیک
 • دارای کوتاه کننده اتوماتیک براساس الگوهای قابل تنظیم
 • امکان تنظیم الگو لینک کوتاه محصولات و شاخه ها
 • امکان تنظیم الگو لینک کوتاه لینک های افزودن به سبدخرید
 • امکان تنظیم الگو لینک کوتاه برند ها و توزیع کننده
 • امکان تنظیم الگو لینک کوتاه بخش محتوا
 • امکان قرار دادن الگوی کلی در ابتدای تمام لینک های کوتاه
 • فرم دریافت لینک کوتاه صفحه موردنظرتان
 • امکان اضافه کردن لینک های کوتاه ویژه
 • امکان تعیین تصادفی و یا انتخابی بودن لینک های کوتاه ویژه

 

خرید ماژول پرستالینک ؛ ماژول مدیریت لینک و ریدایرکت پرستاشاپ

  خرید ماژول

ویژگی‌ها

موضوع
سئو و بهینه سازی مدیریت
نسخه پرستاشاپ
1.6.1 1.7.5 1.7.6
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت پشتیبانی و دریافت بروز رسانی ها
شش ماه
لایسنس
متن باز
نصب رایگان
چندزبانه
سازگاری با چند فروشگاهی
1399-03-15

کمک

سلام دوستان
لینک سایتم این هست
http://www.mobile-city.ir
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم
میخواستم بدونم چطوری میتونم api رو برای سایتم بسازم؟
میخوام تمام محصولاتم رو نشون بدم توش برای سایتایی مثل ایمالز و...

افخمی

سلام


مکان مناسبی برای سوالتون انتخاب نکردید ، البته طی هفته آتی یک بخش گفتگو در پرستایار راه اندازی میشه که دقیقا برای همین موارد هست.


در مورد سوالتون هم از مسیر «پارامترهای پیشرفته / وبسرویس» میتونید اقدام به تنظیم api پرستاشاپ کنید.

 • 0 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
نسخه ۲.۴.۱ - ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • سازگاری با پرستاشاپ نسخه ۱.۷.۷.۳
نسخه ۲.۳.۹ - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • اضافه شدن تابع برای دریافت لینک کوتاه به صورت اتوماتیک
 • رفع مشکل جزئی لینک کوتاه مشاهده تیکت ها
نسخه ۲.۳.۷ - ۹ دی ۱۳۹۸
 • اضافه شدن لینک کوتاه مشاهده تیکت ها (ویژه ماژول پرستاتیکت)
 • بهینه سازی ریدایرکت ها برای بازگشت به صفحه تیکت بعد از لاگین
نسخه ۲.۳.۶ - ۳۰ آذر ۱۳۹۸
 • بهینه سازی ریدایرکت لینک های فارسی در مرورگر کروم
 • بهینه سازی لیست گزارش صفحات ۴۰۴
 • و چندین مورد بهینه سازی جزئی
نسخه ۲.۳.۲ - ۵ شهریور ۱۳۹۸
 • سازگار با تمام نسخه های php شامل 5.6 الی 7.3
نسخه ۲.۳ - ۱ تیرماه ۱۳۹۸
 • رفع مشکل ارسال هدر برای ریدایرکت ها (بهینه سازی ریدارکت ها)
 • سازگاری با وب سرویس پرستایار

نسخه ۲.۲ - ۲۷ مردادماه ۱۳۹۷
 • بهینه سازی و رفع چند مشکل مختلف
نسخه ۲.۱ - ۱۰ تیرماه ۱۳۹۷
 • بهینه سازی در لینک های زبان فارسی
 • رفع مشکل نحوه نمایش لینک‌های فارسی در فیلدهای آدرس
 • رفع مشکل آدرس لینک‌ها در لیست ریدایرکت‌ها

نسخه ۲.۰ - ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷
 • سازگاری با پرستاشاپ ۱.۷
 • اضافه شدن بستر نصب پلاگین
 • ریدایرکت لینک‌ها براساس عبارات با قاعده (Regex)
 • ریدایرکت لینک‌ها براساس الگوهای از پیش‌تعیین شده
 • تغییر رابط کاربری پنل مدیریت
نسخه ۱.۱ - ۸ اسفندماه ۱۳۹۶
 • رفع مشکل هدرهای ارسال برای ریدایرکت ۳۰۱
 • رفع مشکل با آدرس های فارسی در حالت های خاص
 • رفع مشکل مرتب سازی در بخش گزارش خطاهای ۴۰۴
 • رفع مشکل در ثبت ریدایرکت در فروشگاه هایی که در ساب فولدر نصب هستن
 • سازگاری با هسته پرستاشاپ ویژه ماژول های کدشده
 • سازگاری با api قدرتمند فراکت

8 مورد محصول مشابه

برچسب های محصول
سبدخرید