• بسته

فروشگاهتو بساز ؛ بسته راه اندازی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی سریع فروشگاه اینترنتی در کمتر از ۴۸ ساعت و با استفاده از بهترین و ضروری ترین ماژول های پرستاشاپ

  • نصب و تنظیم اولیه پرستاشاپ
  • ۴ ماژول تجاری پرستایار با ارزش بیش از ۳.۵ میلیون تومان
  • نصب و پیکربندی مدیریار (بومی سازی هسته پرستاشاپ)
  • ۱۵ درصد تخفیف خرید هاست پرستاشاپ (هدیه ویژه)
  • ۱۵ درصد تخفیف خرید قالب پاندا سانی تو (هدیه ویژه)

راه اندازی اولیه فروشگاه اینترنتی با پرستاشاپ نیاز به آموزش های اولیه و صرف زمان برای کسب مهارت و پیدا کردن ماژول و قالب مناسب و ضروری دارد. شما می توانید با خرید این بسته ، راه اندازی فروشگاه خود را به پرستایار بسپارید. طی کمتر از ۴۸ساعت فروشگاه شما با انجام تمام تنظیمات اولیه و نصب مهم ترین و بهترین ماژول های موردنیاز شما آماده خواهد شد.

با خرید بسته راه اندازی فروشگاه اینترنتی چه خدماتی دریافت می کنید؟

نصب و راه اندازی پیشرفته پرستاشاپ

فروشگاه ساز اوپن سورس پرستاشاپ بیش از ۳۰۰ امکان رایگان در اختیار شما قرار می دهد که به صورت کامل با تمام تنظیمات اولیه و ضروی مورد نیاز نصب و پیکربندی خواهد شد. تمام تنظیمات مورد نیاز مانند بهینه سازی ها ، تنظیم روش های ارسال و پرداخت ، تنظیم واحد پولی ریال و تومان ، تنظیم ساختار صفحات فروشگاه و ... انجام خواهد شد.

به ارزش ۳۹۰,۰۰۰ تومان

پرداخت یار ؛ ماژول جامع پرداخت و درگاه بانکی پرستاشاپ - نسخه تجاری

پرداخت یار ، ماژول جامع پرداخت که علاوه امکان استفاده از درگاه های بانکی ملت ، پاسارگاد ، پارسیان ، ملی (سداد) ، مسکن (ناواکو) و درگاه واسط پی پینگ به شما امکانات جامعی برای سیستم پرداخت فروشگاه می دهد. (مشاهده توضیحات کامل )

به ارزش ۹۹۰,۰۰۰ تومان

مدیریار ؛ دستیار مدیرفروشگاه پرستاشاپ

بومی سازی هسته پرستاشاپ شامل افزودن تقویم و تاریخ جلالی ،‌ افزودن ویرایشگر متن پیشرفته ، اصلاح واحدهای پولی تومان و ریال ، رفع مشکلات ثبت موجودی و همچنین مدیریت لیست های سفارش ، مشتریان و آدرس بخشی از امکانات مدیریار می باشد. (مشاهده توضیحات کامل )

پرستاکارت ؛ سبدخرید پیشرفته و تک صفحه ای پرستاشاپ

سبدخرید پیشرفته پرستاشاپ که مراحل ساده تری برای ثبت سفارش در فروشگاه شما ایجاد می کند و با کاهش میزان تعداد سبدخریدهای رها شده میزان فروش شما را افزایش می دهد. این ماژول شما دو نسخه متفاوت برای پرستاشاپ ۱.۶ و ۱.۷ می باشد. (مشاهده توضیحات کامل )

به ارزش ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

ورودیار ؛ ماژول ورود و عضویت هوشمند پرستاشاپ

ورودیار ، ماژولی هوشمند برای ورود و عضویت با موبایل و ایمیل، در پرستاشاپ است که امکان تایید موبایل و ایمیل را نیز به شما می‌دهد. (مشاهده توضیحات کامل)

به ارزش ۹۹۰ هزارتومان

ماژول کارت به کارت پیشرفته

«پرداخت کارت به کارت» یک ماژول جانبی است که به شما امکان افزودن روش پرداخت کارت به کارت به همراه امکان دریافت کدرهگیری را می دهد.  (مشاهده توضیحات کامل)

به ارزش ۵۹۰ هزارتومان

بعد از خرید بسته باید چه کاری انجام دهم؟

بعد از خرید کافی است یک تیکت در بخش پشتیبانی پرستایار ایجاد کنید ، طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری بعد از ایجاد تیکت فروشگاه شما به صورت کامل و همراه با راهنمای استفاده از فروشگاه خدمتتان تحویل داده می شود.

پشتیبانی فنی فروشگاه به چه صورت خواهد بود؟

ماژول های تجاری موجود در بسته شامل (پرستاکارت ،‌ ورودیار) دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان و ماژول پرداخت یار دارای سه ماه پشتیبانی رایگان هستند. اما موارد مرتبط با هسته پرستاشاپ و ماژول رایگان مدیریار دارای پشتیبانی نبوده و در صورت نیاز باید اقدام به استفاده از خدمات پشتیبان یار کنید.

آیا این بسته شامل هاست و دامنه نیز می شود؟

ارائه خدمات هاستینگ نیاز به تمرکز و تخصص ویژه دارد که مجموعه پرستایار ترجیح می دهد از تمام تمرکز و توان خود را برای ارائه بهترین خدمات در زمینه پرستاشاپ استفاده کند. توصیه ما برای هاست پرستاشاپ استفاده از خدمات مجموعه سرورستاپ است که با ارائه خدمات ویژه و تخصصی پرستاشاپ در حال حاضر میزبان ده ها فروشگاه اینترنتی پرستاشاپ می باشد.
 
شما می توانید از تخفیف ۱۵ درصدی برای تهیه پلن موردنیازتان از مجموعه سرورستاپ استفاده نمایید ،‌ البته ما آماده مشاوره و راهنمایی برای تهیه و انتخاب پلن مناسب فروشگاه شما در کنار شما خواهیم بود.
 

از چه قالبی برای راه اندازی فروشگاه استفاده می شود؟

 مجموعه پرستایار در جهت حفظ کیفیت صرفا در زمینه توسعه ماژول های پرستاشاپ فعالیت می کند. البته باتوجه به نیاز فروشگاه ها به قالب تجاری مناسب ، برای انتخاب قالب مناسب فروشگاه شما به عنوان مشاور در کنارتان خواهیم بود.

نصب و راه اندازی اولیه فروشگاه براساس قالب پیش فرض پرستاشاپ انجام می شود.

شما می توانید از تخفیف ۱۵ درصدی برای تهیه قالب پاندا سانی تو از مجموعه فصل اول استفاده نمایید. (این تخفیف ویژه مشتریان پرستایار می باشد)
 

ویژگی‌ها

نسخه پرستاشاپ
1.7.8
پشتیبانی
از طریق تیکت

برای ارسال دیدگاه ، لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید

16 مورد محصول مشابه

سبدخرید