پرستاتیکت ؛ ماژول پشتیبانی و تیکت پرستاشاپ

پرستاتیکت ، یک سیستم تیکت حرفه ای در اختیار شما می گذارد تا امکان ارتباط و ارائه خدمات پس از فروش برای شما راحت تر انجام شود.

 • سازگار با پرستاشاپ ۱.۶.۱ و پرستاشاپ ۱.۷
 • نسخه : ۱.۵.۵ (منتشر شده در ۱۳۹۹/۱۰/۳۰)
 • شش ماه پشتیبانی رایگان
 • نصب رایگان

مشاهده دمو ماژول

900٬000 ‎تومان

دمو ماژول سبدخرید پرستاتیکت

برای مشاهده دمو قوی ترین ماژول پرستاشاپ در زمینه پشتیبانی کافی است به لینک مقابل مراجعه کنید:

طبق آمار، نگهداری و حفظ مشتریان قدیمی ۵ برابر هزینه کمتری نسبت به جذب مشتریان جدید دارد. بی توجهی به این موضوع یک فرصت بزرگ را از کسب و کارمان خواهد گرفت و در درازمدت به یک تهدید جدی تبدیل خواهد شد و هزینه های زیادی را برای ما متحمل می شود. نقطه تمایز کسب و کارهای بزرگ اینترنتی و سنتی که سالیان سال به فعالیت خود ادامه می دهند همین توجه به مشتریان و داشتن ارتباط دائم با آن ها می باشد. همانطور که گفته شد ارتباط دائم، یعنی ارتباط فقط تا قبل از خرید نیست و اتفاقا باید این ارتباط بعد از خرید مشتری از ما به مراتب بیشتر و با کیفیت بالاتری ادامه داشته باشد. اینطور است که مشتریان ما دوباره از ما خرید خواهند کرد و به مشتری وفادار تبدیل خواهند شد. ماژول تیکت پرستاشاپ (پرستاتیکت) این امکان را به شما می دهد تا با مشتریان خود چه قبل از خرید و چه بعد از آن در ارتباط باشید و باعث رضایت هر چه بیشتر آنان شوید.

ارسال تیکت سریع، یک امکان مهم پرستاتیکت

یک قابلیت خوبی که در نسخه ۱.۳ به پرستاتیکت اضافه گردید قابلیت ارسال تیکت سریع بود که در ایجاد یک تجربه کاربری مناسب بسیار تاثیرگذار می باشد. در بخش مدیریتی ماژول تیکت پرستاتیکت بخشی به نام تنظیمات اضافه گردیده است که در این بخش شما می توانید یک سری از موضوعات مهم و کاربردی را انتخاب کرده و برای آن ها توضیحی کوتاه به همراه آیکون انتخاب کنید. مشتری در پنل کاربری خود با تصویری مشابه زیر روبرو می شود و فقط با انتخاب موضوع کافی است متن پیام خود را وارد نمایید. اگر موضوعش در بین موضوعات پر کاربرد نبود می تواند از بخش ارسال تیکت دستی، تیکت خود را ارسال نماید.

استفاده از تیکت در پرستاپال و پرستامارکت

هر دو ماژول پرستاپال و پرستامارکت باتوجه به نیازی به ارتباط با بازاریاب ها و فروشنده ها از طریق تیکت با مدیرفروشگاه دارند امکان استفاده از ماژول تیکت را به عنوان سیستم تیکت فروشگاه دارند. بنابراین ماژول پرستاتیکت علاوه بر اینکه به سیستم پشتیبانی شما بخش تیکتینگ را اضافه خواهد کرد و مشتریان شما می توانند تیکت ارسال کنند، این قابلیت را دارا می باشد تا به سایر دو ماژول فوق نیز متصل شود و قابلیت تیکت را به آن ها اضافه کند.

پنل مدیریتی ماژول پرستاپال

 

لینک اختصاصی برای موضوعات جدید

امکان جدید دیگری که در نسخه ۱.۳ به ماژول پرستاتیکت اضافه گردیده است امکان اختصاص یک آدرس یا لینک کوتاه به موضوعات جدید می باشد. با کمک این قابلیت با ایجاد هر موضوع جدید یک لینک اختصاصی کوتاه به آن موضوع جدید اختصاص داده می شود و شما می توانید برای دسترسی سریع تر مشتری، آن لینک را برایش بفرستید. مشتری با مراجعه به آن لینک دیگر نیازی به پر کردن مراحل اولیه ندارد و فقط باید درخواستش را در تیکت بیان نماید.

گزارشات تیکت ها در ماژول پرستاتیکت

یکی از اساسی ترین مسائل در موفقیت هر کار و یا کسب و کاری داشتن گزارش ها و آمارها از نحوه انجام کارها و میزان پیشرفت آن ها می باشد. مدیر یک کسب و کار باید دائما از وضعیت قسمت های مختلف کارش من جمله بخش ارتباط با مشتریان آگاهی داشته باشد و این مسئله باید از طریق گرفتن گزارش های جامع و کامل صورت گیرد.

معرفی پلاگین گزارشات پرستاتیکت

مزیت‌های پلاگین گزارشات پرستاتیکت

 • گزارش گیری و رصد وضعیت پشتیبانی مشتریان
 • آگاهی از میزان تیکت ها و وضعیت آن ها
 • آگاهی از وضعیت پاسخگویی کارمندان به تیکت ها
 • ایجاد گزارش جزئی از فعالیت هر کارمند
 • آگاهی از تیکت های نسبت داده نشده و وضعیت آن ها
 • ایجاد گزارش در بازه های زمانی مد نظر شما و مشاهده وضعیت پیشرفت و پسرفت کارها
 • مشاهده وضعیت سر رسیدها
 • شفافیت در وضعیت تیکت ها و پشتیبانی
 • مشاهده وضعیت سر‌‌ رسید تیکت ها
 • مشاهده وضعیت هشدارها
 • افزایش پیگیری در بین کارمندان
 • پاسخگویی مناسب تر کارمندان به تیکت ها

امکانات پرستاتیکت ماژول تیکت پرستاشاپ

یکپارچه با پرستاشاپ

 اساس ماژول‌های پرستایار بر این پایه استوار است که با هسته اصلی پرستاشاپ یکپارچه و هماهنگ باشند و ماژول پرستاتیکت هم از این قاعده مستثنی نیست و با هسته اصلی پرستاشاپ کاملا هماهنگ می‌‌باشد. به این معنی که دیگر نیازی به صرف وقت یا هزینه جداگانه برای ارتباط این ماژول با پرستاشاپ ندارید. به طور مثال اگر بخواهید از سیستم های متفرقه تیکت استفاده کنید باید هزینه جداگانه ای برای سازگاری و انطباق آن با پرستاشاپ بپردازید. علاوه بر این برای هر تغییر و یا به روز رسانی هزینه و انرژی زیادی از شما گرفته می شود.

سیستم تیکت را در بخش همکاری در فروش و مارکت پلیس هم داشته باشید

ماژول پرستاتیک علاوه بر هماهنگی و سازگاری با پرستاشاپ با ماژولهای همکاری در فروش پرستاپال و چند فروشندگی و مارکت‌پِلیس پرستامارکت نیز هماهنگ می‌باشد. شما می توانید با استفاده از این ماژول تیکت، سامانه پاسخگویی و پشتیبانی را نیز برای سیستم همکاری در فروش و مارکت‌پِلیس فروشگاه اینترنتی پرستاشاپی خود راه اندازی نمایید!

تعریف دپارتمان با توجه به ماهیت کسب و کار

هر کسب و کار با توجه به اینکه در چه زمینه ای فعالیت می کند می تواند دارای دپارتمان های مختلفی باشد. به طور مثال فروشگاه شما می تواند دارای دپارتمان های فروش، منابع انسانی، خدمات پس از فروش، مالی و تامین باشد. این دپارتمان ها توسط خود شما قابل تعیین و شخصی سازی هستند. 

تعیین بخش با توجه به ماهیت دپارتمان ها

بخش‌ها زیر مجموعه دپارتمان‌ها هستند و هر دپارتمانی می‌تواند بدون محدودیت بخش داشته باشد به عنوان مثال برای دپارتمان فروش خود می توانید بر اساس دسته بندی های محصولات خود بخش تعیین نمایید به عنوان نمونه بخش موبایل، بخش لوازم جانبی موبایل، بخش سخت افزار کامپیوتر و... یا برای دپارتمان امور مالی می توانید بخش‌هایی مانند درخواست واریز، بازگشت وجه یا مشکلات پرداخت داشته باشید.

تعریف موضوعات ثابت برای ارجاع مستقیم به بخش

یک قابلیت عالی در ماژول تیکت پرستاتیکت ایجاد موضوعات مختلف برای راحتی کاربران می باشد. شما در تنظیمات می توانید برای هر بخش به تعداد دلخواه موضوع تعیین کنید تا کاربران هنگام ارسال تیکت موضوع را انتخاب کنند. این مسئله هم در انسجام و انضباط پاسخگویی موثر بوده و هم باعث راحتی کار مشتریان می شود.

تعریف مسئول هر بخش و امکان انتصاب خودکار به مسئول مربوطه

به همراه تعریف هر بخش، شما می‌توانید برای همان بخش نیز یک سرپرست یا مسئول تعریف کنید. سرپرست‌ها در واقع همان افرادی هستند که تیکت‌ها و درخواست‌های بخش را به صورت خودکار دریافت می‌کنند. تشخیص بررسی یا ارجاع آنها به کارمند مربوطه با آنها خواهد بود. این گزینه یکی از عوامل مهم صرفه جویی و ذخیر زمانِ نیروی انسانی در کسب و کار شما می‌باشد.

تعیین انواع وضعیت برای تیکت ها

شما می توانید برای تیکت ها با توجه به وضعیت های آن ها نامگذاری مناسبی داشته باشید. به طور مثال این وضعیت ها می تواند شامل: باز، پاسخ داده شده، در انتظار پاسخ، درحال پیگیری و بسته شده باشد.

درج پیام یا توضیحات، مخفی از چشم مشتری

این ابزار ماژول تیکت پرستاتیکت به شما کمک می‌کند تا کارمندان نظرات و پشنهادات خود را به دور از دید مشتری و بهمراه تیکت به یکدیگر منتقل کنند، همچنین این ویژگی کمک می‌کند تا چنانچه نظری در خصوص مشتری داشتید با سایر همکاران به صورت خصوصی و پنهان از مشتری درمیان بگذارید.

پاسخ از پیش تعریف شده

بعد از مدتی که از شروع فعالیت شما می گذرد متوجه می شوید که برخی سوالات تکراری است، در این موقع می توانید یک سری پاسخ های پیش فرض برای این گونه سوالات تعیین کنید تا مشتری با اتخاب آن سوالات مستقیماً جواب خود را دریافت نماید و از اتلاف وقت و طولانی شدن پروسه پرسش و پاسخ جلوگیری شود. به عنوان مثال مشتری بعد از خرید از شما درخواست خدماتی را دارد بعد از ورود به ماژول پرستاتیکت و انتخاب سوال تعیین شده، جواب خود را مبتی بر عدم انجام آن خدمت توسط شما مواجه می‌شود. این ویژگی در قالب یک فرم به مشتری نمایش داده می‌شود.

ایمیل مخصوص هر دپارتمان

امکان تعریف یک ایمیل جداگانه برای دپارتمان این ویژگی را دارد تا تیکت‌های هر دپارتمان در همان ایمیل قرار گیرد. قرارگیری تکیت‌ها در ایمیل مخصوص به خودشان باعث می‌شود تا امکان آرشیوبندی تیکت‌های ارسالی از طرف کاربران بهتر و منظم تر باشد.

پیوست فایل

گاهی پیش می‌آید که کاربر مشکلش را نمی‌تواند به صورت واضح در تیکت تشریح کند و نیاز به ارسال تصویر یا فایل دارد. ماژول پرستاتیکت قابلیت پیوست کردن انواع فایل‌ها به تیکت را دارد. همینطور شما می‌توانید مشخص کنید که کاربر فقط چه نوع فایلی را ضمیمه تیکت نماید.

پروفایل و اطلاعات اولیه مشتریان در تیکت ها

در تیکت ارسالی توسط مشتری، در قسمت مدیریت فروشگاه ساز پرستاشاپ می‌توانید خلاصه ای از پروفایل و اطلاعات مشتری را مشاهده نمایید.یا با کلیک بر روی هر یک از لینک‌های داخل تیکت، به خاطر یکپارچه بودن ماژول با هسته اصلی پرستاشاپ به اطلاعات کامل مشتری دسترسی کامل داشته باشید.

ادیتور متن حرفه ای

یکی از امکانات جذاب ماژول پرستاتیکت وجود یک ادیتور متن برای نوشتن تیکت می‌باشد. دسترسی به این ادیتور متن هم از قسمت کاربران و هم از قسمت کارمندان ممکن می‌باشد.

تغییر تیکت در بخش مدیریت

چنانچه کاربر تیکت ارسالی را برای بخش مناسب انتخاب نکرده باشد، یا نیاز باشد تغییراتی در تیکت ایجاد شود، کارمندان در هر بخش میتوانند به راحتی این تغییرات را اعمال نمایند!

دسترسی سریع مشتریان به ارسال تیکت از طریق قرار گرفتن در قالب

از قسمت تنظیمات کلی و دسترسی سریع می‌توانید قسمتی که می‌خواهید دسترسی سریع پرستاتیکت در آن نمایش داده شود را انتخاب کنید. باکس دسترسی سریع، براساس هوک انتخاب شده در قالب فروشگاه شما نمایش داده می‌شود تا کاربران بتوانند سریعتر و بدون رجوع به صفحه اصلی پنل کاربری خود، تیکت جدید ارسال کنند.

امکان تغییر آدرس پرستاتیکت

در قسمت تنظیمات ماژول امکانی در نظر گرفته شده تا شما بتوانید آدرس پیش‌فرض ماژول پرستاتیکت را  به آدرس دلخواه تغییر دهید. به عنوان مثال اگر آدرس سایت شما http://yourdomain.com باشد می توانید آدرس هایی مثل http://yourdomain.com/newticket یا http://yourdomain.com/support ایجاد کنید.

امکان تغییر تنظیمات یک تیکت همراه با پاسخ و یا بدون ارسال پاسخ

می توانید تغییراتی برای تیکت اعمال کنید این امکان می تواند همزمان با ارسال پاسخ باشد یا بدون نیاز به ارسال پاسخ تیکت تغییرات دلخواه را اعمال نمایید.

خرید ماژول پرستاتیکت ؛ ماژول پشتیبانی و تیکت پرستاشاپ

با خریدماژول پرستاتیکت علاوه بر نصب و تنظیم رایگان ، پشتیبانی شش ماهه رایگان تیم پرستایار را نیز خواهید داشت . خرید ماژول

ویژگی‌ها

موضوع
بخش کاربری
نسخه پرستاشاپ
1.6.1 1.7.5 1.7.6
پشتیبانی
از طریق تیکت
مدت پشتیبانی و دریافت بروز رسانی ها
شش ماه
لایسنس
متن باز
نصب رایگان
چندزبانه
سازگاری با چند فروشگاهی

برای ارسال دیدگاه ، لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید

نسخه ۱.۵.۵ - ۳۰ آذر ۱۳۹۹
 • رفع مشکل لیست گزارش ها در داشبورد
 • بهینه سازی سازگاری با قالب پاندا سانی تو
 • بهینه سازی بخش دسترسی سریع
نسخه ۱.۵.۳ - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • بهینه سازی صفحه ارسال تیکت در بخش کاربری
نسخه ۱.۵.۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۸
 • بهینه سازی جستجو کاربر تیکت براساس شماره موبایل
 • رفع مشکل هوک بخش کاربری در پرستاشاپ ۱.۶
 • بهبود سازگاری با قالب پاندا ۲
نسخه ۱.۵.۰ - ۱۶ دی ۱۳۹۸
 • امکان : تعریف برچسب و امکان دسته بندی تیکت ها براساس برچسب ها
 • امکان : مدیریت نمایش فیلدهای لیست تیکت ها
 • امکان : تعیین پاسخ پیش ساخته برای همه دپارتمان ها
 • امکان : انتخاب کاربر در ارسال تیکت براساس نام ، ایمیل و موبایل
 • امکان : سازگاری با ورودیار و نمایش شماره موبایل کاربر در تیکت
 • امکان : افزودن هوک رویداد پاسخ مشتری به تیکت
 • امکان : افزودن هوک رویداد پاسخ فروشگاه به تیکت
 • امکان : اسکرول به آخرین پاسخ در صفحه نمایش تیکت در بخش مدیریت
 • بهینه سازی : تغییر موقعیت نمایش رویدادهای تیکت در بخش مدیریت
 • بهینه سازی : بازگشت به صفحه تیکت بعد از لاگین
 • بهینه سازی : سازگاری با قالب پاندا سانی تو
 • بهینه سازی : عنوان قسمت های مختلف در بخش دسترسی
 • رفع مشکل لینک دهی تیکت ها در پیشخوان
 • رفع مشکل درخواست ایجکس نامعتبر در دیگرصفحات
نسخه ۱.۴.۵ - ۲ مهر ۱۳۹۸
 • سازگاری با قالب پاندا برای نمایش لینک پشتیبانی در پنل کاربری
 • امکان تغییر وضعیت تیکت همزمان با ارسال پاسخ در مدیریت
 • امکان جستجو بین مشتریان برای تغییر دریافت کننده تیکت
نسخه ۱.۴.۴ - ۵ شهریور ۱۳۹۸
 • سازگاری با تمام نسخه های php شامل 5.6 الی 7.3
نسخه ۱.۴.۳ - ۲ مردادماه ۱۳۹۸
 • امکان :  نمایش توضیحات دپارتمان در صفحه نمایس تیکت
 • بهینه سازی : بهینه سازی فایل css و js
 • بهینه سازی : رفع تداخل ظاهری لیست محصولات در برخی از قالب ها


نسخه ۱.۴.۱ - ۱۳ تیرماه ۱۳۹۸
 • مشکل : رفع مشکل عدم غیرفعال شدن دسترسی سریع در پرستاشاپ ۱.۶
 • بهینه سازی : بهینه سازی ظاهر نمایش لیست تیکت ها در داشبورد
 • بهینه سازی : بهبود ظاهر ایمیل های ارسالی در موبایل
 • بهینه سازی : رفع مشکلات ظاهری در برخی از قالب ها
نسخه ۱.۳ - ۶ آذرماه ۱۳۹۷
 • اضافه شدن گزینه دسترسی سریع
 • امکان تعیین توضیحات برای هر موضوع
 • امکان تعیین آیکن برای هر موضوع
 • امکان ارسال تیکت جدید با آدرس مشخص برای هر موضوع
 • رفع باگ عدم نمایش همه محصولات در هنگام ارسال تیکت
نسخه ۱.۱ - ۳مهرماه ۱۳۹۷
 • رفع اختلال ادیتور  پنل مشتری با فشرده‌سازی جاوا اسکریپت
 • رفع مشکل لوگوی ارسالی

8 مورد محصول مشابه

سبدخرید