• پرستاتیکت ؛ ماژول پشتیبانی و تیکت پرستاشاپ

پرستاتیکت ؛ ماژول پشتیبانی و تیکت پرستاشاپ

رتبه بندی 
امتیاز از 1 رای

پرستاتیکت، یک سیستم تیکت و پشتیبانی حرفه‌ای برای پرستاشاپ است که امکان برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

 • سازگار با پرستاشاپ ۸
 • سازگار با پرستاشاپ ۱.۶.۱ و پرستاشاپ ۱.۷
 • نسخه : ۱.۶.۰ (منتشر شده در ۱۴۰۲/۹/۸)
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان
 • نصب رایگان

   

2,450,000 تومان
بدون مالیات

طبق آمار، نگهداری و حفظ مشتریان قدیمی ۵ برابر هزینه کمتری نسبت به جذب مشتریان جدید دارد!

بی توجهی به این موضوع یک فرصت بزرگ را از کسب و کار شما خواهد گرفت، در درازمدت به یک تهدید جدی بدل خواهد شد و در نهایت هزینه های زیادی را برای شما به جای می‌گذارد. نقطه تمایز کسب و کارهای بزرگ اینترنتی و سنتی موفق که سالیان سال به فعالیت خود ادامه می‌دهند همین توجه به مشتریان و داشتن ارتباط دائم با آن‌هاست.

همانطور که گفتیم ارتباط دائم، راه موثر است! ارتباط دائم یعنی ارتباط با کاربر فقط تا زمان خرید نیست، بلکه باید این ارتباط بعد از خرید مشتری نیز به مراتب بیشتر و با کیفیت بالاتری ادامه داشته باشد.

تنها در این صورت است که مشتریان دوباره از ما خرید می‌کنند و به مشتری وفادار تبدیل خواهند شد. ماژول تیکت پرستاشاپ (پرستاتیکت) این امکان را به شما می دهد تا با مشتریان خود، چه قبل از خرید و چه بعد از آن در ارتباط باشید و باعث رضایت هر چه بیشتر آنان شوید.

ارسال تیکت سریع، یک امکان مهم پرستاتیکت

یک قابلیت خوب که در نسخه ۱.۳ به پرستاتیکت اضافه شده است، قابلیت ارسال تیکت سریع می‌باشد که در ایجاد تجربه کاربری مناسب، بسیار تاثیرگذار است. در بخش مدیریتی ماژول تیکت پرستاتیکت بخشی به نام تنظیمات اضافه گردیده است که در این بخش شما می توانید یک سری از موضوعات مهم و کاربردی را انتخاب کنید و برای آن ها توضیحی کوتاه به همراه آیکون انتخاب نمایید.

مشتری در پنل کاربری خود با تصویری مشابه زیر روبرو می شود و با انتخاب موضوع و وارد کردن متن پیام خود، خیلی سریع می‌تواند تیکت ارسال کند. اگر موضوع مدنظر کاربر در بین موضوعات پرکاربرد نبود، می‌تواند از بخش ارسال تیکت دستی، تیکت خود را ارسال کند.

استفاده از تیکت در پرستاپال و پرستامارکت

دو ماژول پرستاپال و پرستامارکت از جمله ماژول‌هایی هستند که برقراری ارتباط در آنها، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ باتوجه به اهمیت برقراری ارتباط بین بازاریاب ها و فروشنده‌ها با مدیرفروشگاه، امکان استفاده از ماژول پرستاتیکت و سیستم پشتیبانی به عنوان سیستم تیکت فروشگاه فعال شده است.

بنابراین ماژول پرستاتیکت علاوه بر اینکه به سیستم پشتیبانی شما بخش تیکتینگ را اضافه خواهد کرد و مشتریان شما می‌توانند تیکت ارسال کنند، این قابلیت را نیز دارد و می‌تواند به دو ماژول فوق متصل شود و قابلیت تیکت را به آن‌ها اضافه کند.

پنل مدیریتی ماژول پرستاپال

 

لینک اختصاصی برای موضوعات جدید

امکان جدید دیگری که از نسخه ۱.۳ به بعد به ماژول پرستاتیکت اضافه شده است، امکان اختصاص یک آدرس یا لینک کوتاه به موضوعات جدید می‌باشد. با کمک این قابلیت، با ایجاد هر موضوع جدید یک لینک اختصاصی کوتاه به آن موضوع اختصاص داده می شود و شما می‌توانید برای دسترسی سریع‌تر مشتری، آن لینک را برایش بفرستید. مشتری با مراجعه به آن لینک، دیگر نیازی به تکمیل مراحل اولیه ندارد و فقط باید درخواست خود را در تیکت بیان نماید.

گزارشات تیکت ها در ماژول پرستاتیکت

یکی از اساسی ترین مسائل در موفقیت هر کار و یا کسب و کاری، داشتن گزارش‌ها و آمار دقیق از نحوه انجام کارها و میزان پیشرفت است. مدیر یک کسب و کار باید دائما از وضعیت بخش‌های مختلف کار خود، من جمله بخش ارتباط با مشتریان، آگاهی داشته باشد و این مسئله از طریق گرفتن گزارش های جامع و کامل صورت می‌گیرد. در ویدیوی زیر، پلاگین گزارشات ماژول تیکت پرستاشاپ را بررسی کرده‌ایم.

معرفی پلاگین گزارشات پرستاتیکت

مزایای پلاگین گزارشات پرستاتیکت

 • گزارشگیری و رصد وضعیت پشتیبانی مشتریان
 • آگاهی از میزان تیکت ها و وضعیت آن ها
 • آگاهی از وضعیت پاسخگویی کارمندان به تیکت ها
 • ایجاد گزارش جزئی از فعالیت هر کارمند
 • آگاهی از تیکت های نسبت داده نشده و وضعیت آن ها
 • ایجاد گزارش در بازه های زمانی مد نظر شما و مشاهده وضعیت پیشرفت و پسرفت کارها
 • مشاهده وضعیت سر رسیدها
 • شفافیت در وضعیت تیکت ها و پشتیبانی
 • مشاهده وضعیت سر‌‌ رسید تیکت ها
 • مشاهده وضعیت هشدارها
 • افزایش پیگیری در بین کارمندان
 • پاسخگویی مناسب تر کارمندان به تیکت ها

امکانات پرستاتیکت ماژول تیکت پرستاشاپ

یکپارچه با پرستاشاپ

اساس ماژول‌های پرستایار بر این پایه استوار است که با هسته اصلی پرستاشاپ یکپارچه و هماهنگ باشند و ماژول پرستاتیکت نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین پرستاتیکت با هسته اصلی پرستاشاپ کاملا هماهنگ است، به این معنی که دیگر نیازی به صرف وقت یا هزینه جداگانه برای ارتباط این ماژول با پرستاشاپ ندارید.

به طور مثال اگر بخواهید از سیستم های متفرقه تیکت استفاده کنید باید هزینه جداگانه‌ای برای سازگاری و انطباق آن با پرستاشاپ بپردازید، علاوه بر این برای هر تغییر و یا به روز رسانی نیز هزینه و انرژی زیادی از شما گرفته می‌شود! اما لازم نیست نگران باشید، پرستاتیکت این مشکلات را ندارد!

بهره‌مندی از سیستم تیکت در بخش همکاری در فروش و مارکت پلیس

ماژول پرستاتیک علاوه بر هماهنگی و سازگاری با پرستاشاپ، با ماژول‌های همکاری در فروش پرستاپال و چند فروشندگی و مارکت‌پِلیس پرستامارکت نیز هماهنگ است و شما می‌توانید با استفاده از این ماژول پرستاشاپ، سامانه پاسخگویی و پشتیبانی را برای سیستم همکاری در فروش و مارکت‌پِلیس فروشگاه پرستاشاپ خود، راه اندازی و فعال نمایید!

تعریف دپارتمان با توجه به ماهیت کسب و کار

هر کسب و کار با توجه به اینکه در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند می تواند دارای دپارتمان‌های مختلفی باشد. به عنوان مثال فروشگاه شما می‌تواند دارای دپارتمان های فروش، منابع انسانی، خدمات پس از فروش، امور مالی و تامین باشد. این دپارتمان ها در پرستاتیکت، توسط خود شما قابل تعیین و شخصی سازی هستند.

تعیین بخش با توجه به ماهیت دپارتمان ها

بخش‌ها زیر مجموعه دپارتمان‌ها هستند و هر دپارتمانی می‌تواند بدون محدودیت بخش داشته باشد. به عنوان مثال برای دپارتمان فروش خود می‌توانید بر اساس دسته بندی های محصولات، بخش تعیین نمایید. مثلا بخش موبایل، بخش لوازم جانبی موبایل، بخش سخت افزار کامپیوتر و... یا برای دپارتمان امور مالی می توانید بخش‌هایی مانند درخواست واریز، بازگشت وجه یا مشکلات پرداخت داشته باشید.

تعریف موضوعات ثابت برای ارجاع مستقیم به بخش

یک قابلیت عالی در ماژول تیکت پرستاشاپ، ایجاد موضوعات مختلف برای راحتی کاربر است. در تنظیمات این ماژول می‌توانید برای هر بخش به تعداد دلخواه موضوع تعیین کنید تا کاربر هنگام ارسال تیکت، یک موضوع را انتخاب کند. این مسئله هم در انسجام و انضباط پاسخگویی موثر است و هم باعث راحتی کار مشتریان و بهبود تجربه کاربری می‌شود.

تعریف مسئول هر بخش و امکان انتصاب خودکار به مسئول مربوطه

به همراه تعریف هر بخش، شما می‌توانید برای همان بخش نیز یک سرپرست یا مسئول تعریف کنید. سرپرست‌ها در واقع همان افرادی هستند که تیکت‌ها و درخواست‌های بخش را به صورت خودکار دریافت می‌کنند. تشخیص بررسی یا ارجاع تیکت‌ها به کارمند مربوطه، با مسئول هر بخش است. این گزینه یکی از عوامل مهم صرفه جویی و ذخیره زمانِ نیروی انسانی در کسب و کار شما خواهد بود.

  

تعیین انواع وضعیت برای تیکت ها

شما می توانید برای تیکت ها با توجه به وضعیت های آنان، نامگذاری مناسبی داشته باشید. به عنوان مثال این وضعیت‌ها می تواند شامل: بازشده، پاسخ داده شده، در انتظار پاسخ، درحال پیگیری و بسته شده باشد.

درج پیام یا توضیحات، دور از چشم مشتری

این ابزار ماژول تیکت پرستاتیکت به شما کمک می‌کند تا کارمندان نظرات و پشنهادات خود را به دور از دید مشتری و به همراه تیکت، به یکدیگر منتقل کنند. همچنین این ویژگی کمک می‌کند تا چنانچه نظری در خصوص مشتری داشتید با سایر همکاران به صورت خصوصی و به دور از دید مشتری، درمیان بگذارید.

پاسخ از پیش تعریف شده

پس از مدتی که از شروع فعالیت شما می‌گذرد، متوجه می‌شوید که برخی سوالات تکراری هستند، در این مواقع می‌توانید یک سری پاسخ های پیش فرض برای این گونه سوالات، تعیین کنید تا مشتری با انتخاب آن سوالات، مستقیماً جواب خود را دریافت نماید و از اتلاف وقت و طولانی شدن پروسه پرسش و پاسخ جلوگیری شود.

به عنوان مثال مشتری بعد از خرید از شما درخواست خدماتی را دارد، بعد از ورود به ماژول پرستاتیکت و انتخاب سوال تعیین شده، جواب خود را مبتنی بر عدم انجام آن خدمت توسط شما به صورت خودکار دریافت خواهد کرد. این ویژگی در قالب یک فرم به مشتری نمایش داده می‌شود.

ایمیل مخصوص هر دپارتمان

پرستاتیکت امکان تعریف یک ایمیل جداگانه برای هر دپارتمان را دارد، در این حالت تیکت‌های هر دپارتمان در همان ایمیل قرار می‌گیرند. قرارگیری تیکت‌ها در ایمیل مخصوص به خودشان باعث می‌شود آرشیو و دسته‌بندی تیکت‌های ارسالی از طرف کاربران، بهتر و منظم تر از پیش، انجام شود.

پیوست فایل

گاهی پیش می‌آید که کاربر مشکلش را نمی‌تواند به صورت واضح در تیکت تشریح کند و نیاز به ارسال تصویر یا فایل دارد. ماژول پرستاتیکت قابلیت پیوست کردن انواع فایل‌ها به تیکت را دارد. همینطور شما می‌توانید مشخص کنید که کاربر چه نوع فایلی را اجازه دارد ضمیمه کند.

پروفایل و اطلاعات اولیه مشتریان در تیکت ها

در تیکت ارسالی، در پنل مدیریت پرستاشاپ، می‌توانید خلاصه ای از پروفایل و اطلاعات مشتری را مشاهده نمایید، یا با کلیک بر روی هر یک از لینک‌های داخل تیکت، به خاطر یکپارچه بودن ماژول با هسته اصلی پرستاشاپ، به اطلاعات کامل مشتری دسترسی داشته باشید.

ادیتور متن حرفه ای

یکی از امکانات جذاب ماژول پرستاتیکت، وجود یک ادیتور و ویرایشگر متن برای نوشتن تیکت است! دسترسی به این ادیتور متن، هم از قسمت کاربران و هم از قسمت کارمندان امکان پذیر است.

تغییر تیکت در بخش مدیریت

چنانچه کاربر تیکت ارسالی را برای بخش مناسب انتخاب نکرده باشد، یا نیاز باشد تغییراتی در تیکت ایجاد شود، کارمندان در هر بخش می‌توانند به راحتی این تغییرات را اعمال نمایند!

دسترسی سریع مشتریان به ارسال تیکت از طریق قرار گرفتن در قالب

از قسمت تنظیمات کلی و دسترسی سریع می‌توانید قسمتی که می‌خواهید دسترسی سریع پرستاتیکت در آن نمایش داده شود را انتخاب کنید. باکس دسترسی سریع، براساس هوک انتخاب شده در قالب فروشگاه شما نمایش داده می‌شود. در این صورت کاربران می‌توانند سریع‌تر و بدون رجوع به صفحه اصلی پنل کاربری خود، تیکت جدید ارسال کنند.

امکان تغییر آدرس پرستاتیکت

در قسمت تنظیمات ماژول تیکت پرستاشاپ، امکانی در نظر گرفته شده تا شما بتوانید آدرس پیش‌فرض ماژول را  به آدرس دلخواه خود تغییر دهید. به عنوان مثال اگر آدرس سایت شما http://yourdomain.com باشد می‌توانید آدرس هایی مثل http://yourdomain.com/newticket یا http://yourdomain.com/support را ایجاد کنید.

امکان تغییر تنظیمات یک تیکت همراه با پاسخ و یا بدون ارسال پاسخ

می توانید تغییراتی برای تیکت اعمال کنید این امکان می تواند همزمان با ارسال پاسخ باشد یا بدون نیاز به ارسال پاسخ، تغییرات دلخواه را اعمال نمایید.

خرید ماژول پرستاتیکت؛ ماژول پشتیبانی و تیکت پرستاشاپ

همین حالا پرستاتیکت را بخرید تا علاوه بر نصب و تنظیم رایگان، از پشتیبانی 6 ماهه پرستایار نیز بهره‌مند شوید. خرید ماژول

 • موضوع
  بخش کاربری
 • نسخه پرستاشاپ
  1.6.1
  1.7.5
  1.7.6
  1.7.7
  1.7.8
  8.0 & 8.1
 • پشتیبانی
  از طریق تیکت
 • مدت پشتیبانی و دریافت بروز رسانی ها
  شش ماه
 • لایسنس
  دارد
 • متن باز
  ندارد
 • نصب رایگان
  دارد
 • چندزبانه
  ندارد
 • سازگاری با چند فروشگاهی
  ندارد
 • نسخه php
  7.1
  7.4
  8.0
  8.1

نسخه ۱.۵.۱۱ - ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
 • سازگاری با پرستاشاپ ۸.۱
 • سازگاری با php 8.1 و php 8.0
 • بهینه سازی هسته ماژول
نسخه ۱.۵.۱۱ - ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
 • رفع تداخل با ماژول پرستامارکت
 • امکان تعیین کاربران متخصص به عنوان دریافت کننده
 • رفع مشکل ریدایرکت بعد از لاگین
نسخه ۱.۵.۸ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۰
 • سازگاری با پرستاشاپ ۱.۷.۸
 • رفع مشکلات جزئی
نسخه ۱.۵.۵ - ۳۰ آذر ۱۳۹۹
 • رفع مشکل لیست گزارش ها در داشبورد
 • بهینه سازی سازگاری با قالب پاندا سانی تو
 • بهینه سازی بخش دسترسی سریع
نسخه ۱.۵.۳ - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • بهینه سازی صفحه ارسال تیکت در بخش کاربری
نسخه ۱.۵.۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۸
 • بهینه سازی جستجو کاربر تیکت براساس شماره موبایل
 • رفع مشکل هوک بخش کاربری در پرستاشاپ ۱.۶
 • بهبود سازگاری با قالب پاندا ۲
نسخه ۱.۵.۰ - ۱۶ دی ۱۳۹۸
 • امکان : تعریف برچسب و امکان دسته بندی تیکت ها براساس برچسب ها
 • امکان : مدیریت نمایش فیلدهای لیست تیکت ها
 • امکان : تعیین پاسخ پیش ساخته برای همه دپارتمان ها
 • امکان : انتخاب کاربر در ارسال تیکت براساس نام ، ایمیل و موبایل
 • امکان : سازگاری با ورودیار و نمایش شماره موبایل کاربر در تیکت
 • امکان : افزودن هوک رویداد پاسخ مشتری به تیکت
 • امکان : افزودن هوک رویداد پاسخ فروشگاه به تیکت
 • امکان : اسکرول به آخرین پاسخ در صفحه نمایش تیکت در بخش مدیریت
 • بهینه سازی : تغییر موقعیت نمایش رویدادهای تیکت در بخش مدیریت
 • بهینه سازی : بازگشت به صفحه تیکت بعد از لاگین
 • بهینه سازی : سازگاری با قالب پاندا سانی تو
 • بهینه سازی : عنوان قسمت های مختلف در بخش دسترسی
 • رفع مشکل لینک دهی تیکت ها در پیشخوان
 • رفع مشکل درخواست ایجکس نامعتبر در دیگرصفحات
نسخه ۱.۴.۵ - ۲ مهر ۱۳۹۸
 • سازگاری با قالب پاندا برای نمایش لینک پشتیبانی در پنل کاربری
 • امکان تغییر وضعیت تیکت همزمان با ارسال پاسخ در مدیریت
 • امکان جستجو بین مشتریان برای تغییر دریافت کننده تیکت
نسخه ۱.۴.۴ - ۵ شهریور ۱۳۹۸
 • سازگاری با تمام نسخه های php شامل 5.6 الی 7.3
نسخه ۱.۴.۳ - ۲ مردادماه ۱۳۹۸
 • امکان :  نمایش توضیحات دپارتمان در صفحه نمایس تیکت
 • بهینه سازی : بهینه سازی فایل css و js
 • بهینه سازی : رفع تداخل ظاهری لیست محصولات در برخی از قالب ها


نسخه ۱.۴.۱ - ۱۳ تیرماه ۱۳۹۸
 • مشکل : رفع مشکل عدم غیرفعال شدن دسترسی سریع در پرستاشاپ ۱.۶
 • بهینه سازی : بهینه سازی ظاهر نمایش لیست تیکت ها در داشبورد
 • بهینه سازی : بهبود ظاهر ایمیل های ارسالی در موبایل
 • بهینه سازی : رفع مشکلات ظاهری در برخی از قالب ها
نسخه ۱.۳ - ۶ آذرماه ۱۳۹۷
 • اضافه شدن گزینه دسترسی سریع
 • امکان تعیین توضیحات برای هر موضوع
 • امکان تعیین آیکن برای هر موضوع
 • امکان ارسال تیکت جدید با آدرس مشخص برای هر موضوع
 • رفع باگ عدم نمایش همه محصولات در هنگام ارسال تیکت
نسخه ۱.۱ - ۳مهرماه ۱۳۹۷
 • رفع اختلال ادیتور  پنل مشتری با فشرده‌سازی جاوا اسکریپت
 • رفع مشکل لوگوی ارسالی

نعیم صامتی 16 مرداد 1402

امکان ارسال پیامک

سلام جناب افخمی ماژول خیلی خوبی هستش، منتهی میخواستم بدونم این امکان رو داره هنگامی که مشتری تیکت ثبت کرد یا اینکه پاسخ بهش داده شد پیام ارسال بشه؟

هاشم افخمی

در این موارد ، یک ایمیل مرتبط ارسال میشه ولی برای پیامک باید ماژول پیامکتون سازگار بشه. فکر میکنم قبلاً ماژول رنگینه با پرستاتیکت سازگار شده.


از تیم رنگینه در این مورد سوال کنید

4 other products in the same category

Loading...