پرداخت یار ؛ ماژول جامع پرداخت و درگاه های بانکی پرستاشاپ

رتبه بندی 
امتیاز از 18 رای

ماژول پرداخت یار ، دارای دو نسخه رایگان و تجاری می باشد. در نسخه تجاری امکاناتی مثل مدیریت پرداخت سفارشات ، درگاه هوشمند ،‌درگاه های واسط و ... را خواهید داشت.

 • سازگار با پرستاشاپ ۱.۶ و ۱.۷
 • نسخه : ۱.۴.۴ (بروز رسانی در ۱۴۰۲/۰۶/۱۸)
 • ۳ ماه پشتیبانی رایگان
 • بروز رسانی رایگان مادام‌العمر

این ماژول را می توانید همراه با سه ماژول دیگر در بسته جامع ماژول های پرداخت با تخفیف تهیه نمایید.

 

1٬450٬000 ‎تومان
دانلود رایگان ماژول پرداخت یار ؛ ماژول جامع پرداخت و درگاه های بانکی پرستاشاپ
پرداخت یار نسخه 1.4.5
تاریخ انتشار:
1402-06-22
سایز: 7.2M

باتوجه به مشکلات زیاد پرداخت و همچنین تراکنش های ناموفق بسیاری که دغدغه فروشگاه های پرستاشاپی در یکی دو سال گذشته بود ، در مجموعه پرستایار به فکر توسعه یک ماژول جامع و بهینه برای تبدیل این مشکل به یک نقطه قوت در پرستاشاپ افتادیم. ماژول پرداخت یار ، حاصل تلاش چندین ماهه تیم توسعه پرستایار است که به صورت رایگان راه حال جامعی برای داشتن یک فرآیند پرداخت و مطمئن به شما ارائه می دهد.

با ماژول پرداخت یار ، بهترین راه حل پرداخت در پرستاشاپ را در اختیار خواهید داشت! مطمئن باشید با پرستایار فقط بهترین ها را دارید!

نگاهی به امکانات ماژول پرداخت یار در نسخه رایگان

فرآیند پرداخت بهینه: مشتری شما با استفاده از ماژول پرداخت یار در تمام مراحل پرداخت شامل لحظه نمایش روش های پرداخت ، ارجاع به درگاه بانکی ، بازگشت به سایت ، مشاهده نتیجه تراکنش و ثبت سفارش بهینه ترین حالت ممکن را تجربه خواهد کرد.

گزارش کامل تراکنش ها: بخش تراکنش های ماژول پرداخت یار دقیقترین گزارش ممکن را برای هر تراکنش در اختیار شما می گذارد.

اولویت بندی نمایش درگاه های پرداخت: به راحتی و با درگ کردن می توانید اولویت و ترتیب نمایش روش های پرداخت را در سبدخرید مشخص کنید ، این ویژگی به شما کمک میکند که بتوانید درگاه های بانکی با عملکرد بهتر را در ابتدای لیست روش های پرداخت سبدخرید داشته باشید.

شخصی سازی پیام تایید تراکنش : شما میتوانید به راحتی متن دلخواه خود را برای نمایش به کاربر بعد از تایید تراکنش و ثبت سفارش مشخص کنید ، همچنین می توانید پیام مناسب فروشگاه را برای تراکنش هایی که دچار خطا میشوند نیز قرار دهید.

شخصی سازی عنوان درگاه ها و توضیحات: عنوان و توضیحات هر درگاه و همچنین پیام تایید تراکنش برای هر درگاه به صورت جداگانه قابل شخصی سازی و تغییر می باشد.

عیب یابی و دیباگ پیشرفته: پرداخت یار تمام مراحل تراکنش ها را با جزئیات ذخیره کرده که این موضوع می تواند به عیب یابی سریع و بهینه سازی بهتر فرآیند پرداخت کمک زیادی کند. تمام تلاش ما در پرستایار این خواهد بود که حتی یک تراکنش هم به دلیل مشکلات فنی از دست ندهیم.

امکانات ویژه درگاه پی پینگ

باتوجه به همکاری ویژه پرستایار با پی پینگ امکانات ویژه برای پی پینگ در نظر گرفته شده است:

 • امکان مشاهده موجودی پی پینگ
 • امکان مشاهده آخرین تراکنش های ثبت شده در پی پینگ
 • امکان درخواست تسویه حساب
 • امکان مشاهده درخواست های تسویه حساب

پرداخت یار از چه درگاه های پرداختی پشتیبانی می کند؟

پرداخت یار یک ماژول جامع و کامل برای تمام درگاه های پرداخت بوده و سعی میکنیم بیشترین درگاه ممکن را به ماژول اضافه کنیم. البته در حال حاضر این ماژول از ۱۱ درگاه پرداخت پشتیبانی میکند.

 • درگاه پی پینگ
 • درگاه بانک ملت (به پرداخت)
 • درگاه بانک پارسیان
 • درگاه بانک ملی (سداد)
 • درگاه بانک پاسارگاد
 • درگاه بانک مسکن (ناواکو)
 • درگاه بانک سامان
 • درگاه سپهر (صادرات)
 • درگاه آقای پرداخت
 • درگاه آی دی پی [نسخه تجاری]
 • درگاه زرین پال [نسخه تجاری]
 • درگاه سیزپی [نسخه تجاری]
 • درگاه سما [جدید - نسخه تجاری]

امکانات نسخه تجاری ماژول پرداخت یار

پرداخت سفارشات بخش ویژه ای در ماژول پرداخت یار بوده که امکاناتی برای مدیریت پرداخت هر سفارش به شما ارائه می دهد.

ویدئوی معرفی امکانات مدیریت پرداخت

لیست مهمترین امکانات نسخه تجاری :

ثبت سفارش قبل از ارجاع به درگاه: این امکان باعث می شود مشتری در صورتی که مشکلی در اتصال به درگاه داشت ،‌بتواند به سرعت و با یک کلیک مجدد پرداخت سفارش را انجام دهد. همچنین باتوجه به ثبت سفارش قبل از ارسال به درگاه ، مشکل ثبت سفارش به صورت ناقص بعد از پرداخت هم برطرف خواهد شد. (دیجی کالا نیز برای ثبت سفارش از همین روش استفاده می کند)

ثبت سفارش در صورت خطای پرداخت: شما می توانید ثبت سفارش را روی حالت بعد از پرداخت تنظیم کنید و حتی اگر خطایی در پرداخت به وجود آمد ،‌ سفارش با وضعیت خطای پرداخت ثبت شده و امکان پرداخت مجدد را خواهد داشت.

نمایش هشدار پرداخت سفارشات تکمیل نشده: هشداری در بخش های مختلف سایت برای پرداخت سفارشات تکمیل نشده به مشتری نمایش داده می شود ، شما می توانید این هشدار را در بخش های (سبدخرید دارای محصول یا خالی ، حساب کاربری و صفحه جزئیات سفارش) نمایش دهید.

پرداخت مجدد یا تغییر روش پرداخت: مشتری برای سفارشات تکمیل نشده می تواند با یک کلیک اقدام به پرداخت با همان روش پرداخت قبلی نموده یا اینکه روش پرداخت خود را تغییر داده و از روش متفاوتی برای پرداخت استفاده نماید.

لغو خودکار سفارشات تکمیل نشده: شما میتوانید یک زمان براساس دقیقه مشخص کنید که درصورتی که کاربر اقدام به پرداخت سفارش نکرد ،‌ به صورت اتوماتیک سفارش لغو شده و نیازی به مدیریت دستی سفارشات نباشد.

محدودیت در سفارشات تکمیل نشده: به راحتی حداکثر سفارش تکمیل نشده کاربر را مشخص کنید تا از ایجاد سفارش های زیاد بدون پرداخت توسط مشتری خاص جلوگیری کنید.

پرداخت مبلغ باقی مانده بعد از ویرایش سفارش توسط مدیریت: اگر برخی اوقات نیاز دارید سفارش را ویرایش کرده و مواردی به آن اضافه کنید ، با استفاده از پرداخت یار به راحتی امکان پرداخت مبلغ اضافه شده به سفارش از طریق صفحه جزئیات سفارش وجود خواهد داشت.

پرداخت سفارشات ایجاد شده توسط مدیریت: سفارشات مشتری را به راحتی از بخش مدیریت ایجاد کنید تا مشتری از طریق حساب کاربری خود تنها اقدام به پرداخت هزینه سفارش کند.

امکان پرداخت بعد از تایید مدیر: شما میتونید کاری کنید که پرداخت هزینه سفارش فقط بعد از تایید مدیر باشه ،‌ مشتری سفارش رو ثبت میکنه و وضعیت در انتظار تایید میشه ،‌ با تایید مدیر یک ایمیل برای کاربر ارسال میشه و کاربر میتونه اقدام به پرداخت هزینه سفارش کنه!  

درگاه هوشمند: روش پرداختی به فروشگاه اضافه می کند که می تواند براساس معیارهایی مانند اولویت ، درصد پرداخت موفق ، میزان استفاده توسط مشتریان و ... بهترین درگاه بانکی فعال را برای پرداخت هزینه سفارش انتخاب کند. لیست مهمترین امکانات این بخش :

 • نمایش صرفا یک گزینه به عنوان پرداخت آنلاین
 • امکان انتخاب هوشمند درگاه براساس درصد پرداخت های موفق طی ۲۰ روز گذشته
 • امکان انتخاب هوشمند درگاه براساس محبوب ترین درگاه طی ۱۰۰ تراکنش آخر
 • امکان بررسی اتصال به سرور درگاه قبل از ارجاع مشتری (ويژه درگاه هوشمند)
 • امکان تغییر اتوماتیک درگاه درصورت وجود خطا

نمایش جزئیات پرداخت در صفحه سفارش: در بخش مدیریت و صفحه جزئیات هر سفارش ، اطلاعات کامل تراکنش های پرداخت مبلغ سفارش را به راحتی مشاهده کنید.

نمایش لوگو روش پرداخت : در نسخه تجاری شما می توانید مشخص کنید که لوگو در کنار نام روش پرداخت نمایش داده شود یا در قسمت توضیحات و حتی میتونید نمایش لوگو رو غیرفعال کنید.

پشتیبانی نسخه تجاری به چه صورت خواهد بود؟

آپدیت های نسخه تجاری به صورت دائمی رایگان خواهد بود و نیازی به تمدید پشتیبانی نخواهد داشت. در واقع برای دریافت نسخه های جدید نیاز به تمدید پشتیبانی نخواهید داشت. به همین دلیل پشتیبانی این ماژول به صورت سه ماهه بوده و هزینه تمدید پشتیبانی به صورت اختیاری با پرداخت ۵۰ درصد بابت سه ماه می باشد.

ویژگی‌ها

موضوع
ارسال و پرداخت
نسخه پرستاشاپ
1.6.1 1.7.6 1.7.7 1.7.8 8.0 & 8.1
پشتیبانی
از طریق تیکت
نسخه php
7.1 7.2 7.3 7.4 8.0 8.1
1402-06-20

عدم نمایش روش های پرداخت در پرستاشاپ 8

من به تازگی پرستاشاپ آپدیت کردم به نسخه 8 اما تو مرحله روش های پرداخت هیچی نمیاره و میزنه در حال دریافت روش های پرداخت. اگر تو همین صفحه یکبار رفرش بزنی برای یک لحظه نشون میده اما دوباره میزنه در حال دریافت روش های پرداخت.
مشکل چیه؟

هاشم افخمی

سلام ،‌یکسری توضیحات در چت آنلاین داده شد ولی در مجموع مشکلتون نیاز به بررسی فنی دارد.

1402-06-12

ماژول خیلی خوبیهمن

من از نسخه رایگان استفاده کردم. خیلی عالیه. همه درگاه ها هم هست فقط یه مشکل کوچیک وجود داره. دسته هایی که برای جابجایی درگاه ها هست کار نمی کنه و وقتی از قسمت "مدیریت روش های پرداخت" درگاهی غیر فعال میکنی عمل نمیکنه حتما باید وارد تنظیماتش بشی و از اونجا فعال و غیر فعال انجام بدی

هاشم افخمی

سلام ، بخش مدنظرتون مشکلی نداره ، دقت کنید بعد از جابجایی درگاه ها و یا غیرفعال کردن در بخش مدیریت روش های پرداخت باید دکمه ذخیره در انتهای لیست رو بزنید تا این تنظیمات اعمال شوند.


احتمالا شما متوجه دکمه ذخیره نشدید و تصور کردید نیازی به این مورد نیست.

 • 1 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
1402-05-18

مشکل در انجام تراکنش

سلام وقتتون بخیر
درگاه سداد رو تنظیم کردم ولی موقع تست درگاه، خطای زیر نمایش می یابد. دلیلش چیه؟

"خطا در اتصال به درگاه پرداخت!
اطلاعات SignData ارسالی اشتباه است [Code :: 1025]

روش «پرداخت اینترنتی (آنلاین با تمام کارت‌های بانکی)» در حال حاضر غیرفعال می باشد."

با اینکه اطلاعات اطلاعات درگاه رو، درست وارد کردم. تنظیم خاصی داره؟

هاشم افخمی

سلام


طبق متن خطا ، احتمال ۹۹ درصد اطلاعات وارد شده اشتباه است یا درگاه هنوز توسط بانک فعال نشده است. این موارد رو چک کنید اگر هنوز مشکل داشتید میتونید از پشتیبانی نسخه تجاری برای بررسی دقیق تر استفاده کنید.

1402-03-11

سلام

با تشکر از زحمات شما، امکانش هست بفرمایید چه زمانی نسخه سازگار با پرستا 8 منتشر میشه؟

هاشم افخمی

سلام ، نسخه سازگار با پرستاشاپ ۸ منتشر شد.

1402-03-10

ماژول پرداخت یار

با درود ماژول با نسخه 8 پرستاشاپ سازگار هست یا خیر؟

هاشم افخمی

سلام ، بله آخرین نسخه ماژول با پرستاشاپ ۸ نیز سازگار شده است.

1401-09-19

اضافه کردن درگاه آقای پرداخت

با درود و احترام خدمت جناب افخمی
جناب افخمی امکان این که درگاه آقای پرداخت به لیست درگاه ها اضافه بشود هست ؟ من با این درگاه کار میکنم که متاسفانه در لیست درگاه های توضیحات محصولتون ندیدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با تشکر

هاشم افخمی

سلام


درگاه های جدید صرفا باتوجه به درخواست کاربرها و پرداخت هزینه به ماژول اضافه می شود ،‌ در لینک زیر شرایط و توضیحات لازم داده شده است:


درخواست افزودن درگاه به ماژول پرداخت یار

1401-03-07

اضافه شدن درگاه زرین پال

سلام و عرض ادب
با سپاس از ارائه این ماژول قدرتمند.
میخوستم بپرسم که کی درگاه زرین پال بهش اضافه بشه تا من بتونم از این ماژول استفاده کنم؟
درواقع چند هفته یا چند ماه طول میکشه زرین پال بهش اضافه بشه؟

هاشم افخمی

سلام
طی یک هفته آتی نسخه جدید شامل زرین پال منتشر خواهد شد.

پی نوشت‌: زرین پال در نسخه ۱.۳ به ماژول اضافه گردید.

1400-12-12

بهترین ماژول پرداخت پرستاشاپ

به جرات و با اطمینان کامل میتوان گفت که ماژول پیش رو بهترین ماژول پرداخت برای جامعه پرستاشاپ ایران هست که هر روز به امکانات اضافه میشه و مشکلات و باگهای قبلیش برطرف میشن از بهمن ۱۴۰۰ که از این ماژول برای سایتم استفاده میکنم حتی یک مشکل پرداخت هم گزارش نشده
ممنون از تیم خوب پرستایار????

1400-11-28

تغییر عنوان روش پرداخت در فاکتور

سلام خسته نباشید، با توجه به اینکه فاکتور برای مشتری صادر میشه. آیا بهتر نیست در فاکتور عنوان «روش پرداخت» چیزی مثل «درگاه پرداخت فلان بانک» یا «پرداخت آنلاین» یا همچین چیزی بیاد؟ الان پرداخت یار درج میشه که فکر نمیکنم برای مشتریان خیلی ملموس و قابل فهم باشه.

هاشم افخمی

سلام وقت بخیر


برای سفارشاتی که پرداخت به صورت موفق ثبت میشه و در انتظار پرداخت نیستن ،‌ روش پرداخت دقیقا نام درگاه ثبت می شود. ولی برای سفارشاتی که در انتظار پرداخت هستن و هنوز پرداختی نداشتن به صورت موقت «پرداخت یار» ثبت میشد که بعد از پرداخت به نام درگاه تغییر کند.


در نسخه ۱.۲ این عبارت موقت رو به «پرداخت اینترنتی» تغییر دادیم.


1400-11-21

درگاه مبنا کارت کی اضافه میشه؟

سلام
درگاه مبنا کارت کی اضافه میشه؟ زمان تقریبی رونمایی از این درگاه کی هست؟
باتشکر

هاشم افخمی

سلام
درگاه بعدی که اضافه میشه به ماژول همین درگاه مبناکارت هست که به احتمال زیاد در اسفند ماه اماده شود.

پی نوشت‌: مبناکارت در نسخه ۱.۲ (اسفند ۱۴۰۰) به ماژول اضافه گردید.

1400-10-22

درگاه صادرات و برخی بانمها

با سلام خیلی خوب هست این ماژولتون. ولی درگاه صادرات و مبنا کارت و برخی از بانکهای اصلی رو هم اضافه نمی کنید؟ تشکر می کنم

افخمی

سلام
همین طور که در بخش لیست درگاه ها اعلام شده ، به زودی درگاه های مبناکارت (صادرات) ، سامان و آسان پرداخت به ماژول اضافه خواهد شد.


پی نوشت‌: سامان در نسخه ۱.۱ (بهمن۱۴۰۰) به ماژول اضافه گردید.
پی نوشت‌: مبناکارت در نسخه ۱.۲ (اسفند ۱۴۰۰) به ماژول اضافه گردید.

1400-10-17

زیبال

سلام مهندس جان

بیزحمت درگاه زیبال هم اضافه کنید . باتشکر

هاشم افخمی

درگاه های واسط انشالله در نسخه تجاری اضافه می شود ،‌ در صورت تهیه نسخه تجاری میتونید در بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا درگاه واسط مدنظرتون بررسی شود.

1400-10-02

درگاه بانک صادرات

با تشکر از زحمات شما جناب افخمی عزیز اگر امکان داره درگاه بانک صادرا( سپهر ) اضافه کنید

هاشم افخمی

سلام
انشالله در نسخه های بعدی اضافه خواهد شد.

پی نوشت‌: مبناکارت در نسخه ۱.۲ (اسفند ۱۴۰۰) به ماژول اضافه گردید.

1400-09-23

سپاس

با سپاس از پرستایار و آقای افخمی. این مازول جاش خالی بود. البته یک پرسش هم داشتم نسبت به ماژول های پرداخت پیشین دیگر تیم ها، اگر این مازول رو نصب کنیم ( نسخه رایگان ) به خوبی همون مواردی که دیگر ماژول های رایگان پشتیبانی می کردند وجود دارد و می توان مازول های پیشین را پاک کرد؟

افخمی

سلام
در مورد مقایسه با ماژول های دیگر نظری ندارم ، ولی این اطمینان رو بهتون میدم که نسخه رایگان بهترین ساختار ممکن رو برای فرآیند پرداخت در پرستاشاپ ایجاد کرده ، مهم ترین بخش ماژول هم همین فرایند پرداخت و تایید تراکنش ها هست. (امکانات دیگر موارد جانبی هستن که البته سعی شده که نیازهای ضروری در همین نسخه رایگان تا حد ممکن پوشش داده بشه)

1400-09-22

زرین پال

سلام وقت بخیر
درگاه پرداخت زرین پال پشتیبانی نمی‌کنید؟

افخمی

سلام
درگاه زرین پال و چند درگاه واسط به نسخه تجاری اضافه خواهد شد

پی نوشت‌: زرین پال در نسخه ۱.۳ (خرداد ۱۴۰۱) به ماژول اضافه گردید.

1400-09-13

کارت به کارت

ممنون به خاطر این ماژول بسیار عالی. آیا امکان اضافه کردن پرداخت به صورت کارت به کارت رو هم داره یا خیر؟

افخمی

سلام و درود خدمت شما
پرداخت کارت به کارت در نسخه تجاری اضافه میشه

پی نوشت‌: ماژول کارت به کارت در فروردین ۱۴۰۰ منتشر گردید.

1400-09-09

خطای HTTP ERROR 500

سلام وقت بخیر
من ماژول را نصب کردم ولی هنگام نصب با پیغام خطا مواجه شدم و دیگر وارد منوی ماژولها نمی شد و پیغام خطای HTTP ERROR 500 را اعلام می کرد وقتی از طریق هاست ماژول را پاک کردم حل شد و حتی از طریق هاست فایل را آپلود کردم و از حالت فشرده خارج نمودم ولی باز هم هنگام نصب وارد ماژولها نتوانستم بشم و مجددا از طریق هاست مازول را پاک کردم
پرستاشاپ 1.6.1.23
php 5.6
لطفا راهنمایی فرمایید که این مسئله را چطور حل کنیم
سربلند و عزتمند باشید

افخمی

سلام


php ۵.۶  منسوخ شده است و ماژول با این نسخه سازگار نیست.

1400-09-09

فوق العاده!

ماژول پرداختی مطمئن، دقیق، با همون سبک و سیاق ماژول های پرستایار، که هر فروشگاهی بدون شک بهش احتیاج داره!
توصیه می کنم حتما ماژول پرستاکارت رو در کنارش داشته باشید

نسخه ۱.۴.۲ - ۴ مرداد ۱۴۰۲
 • افزودن درگاه پرداخت سما به نسخه تجاری
نسخه ۱.۴.۰ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۲
 • سازگاری با پرستاشاپ ۸
نسخه ۱.۳.۱۹ - ۴ بهمن ۱۴۰۱
 • افزودن درگاه آقای پرداخت به نسخه رایگان
 • بهینه سازی هسته ماژول
نسخه ۱.۳.۱۶ - ۲۳ آذر ۱۴۰۱
 • افزودن درگاه سیزپی به نسخه تجاری
 • رفع مشکل درگاه سامان
 • رفع مشکل درگاه هوشمند با ماژول فرم ساز
نسخه ۱.۳.۱۳ - ۱۲ آبان ۱۴۰۱
 • سازگاری با php 5.6
 • بهینه سازی تغییر روش پرداخت سفارش
 • بهینه سازی درگاه سامان
 • رفع یک مشکل
نسخه ۱.۳.۱۰ - ۵ شهریور ۱۴۰۱
 • سازگاری با ماژول فرم ساز
 • بهینه درگاه زرین پال
 • هماهنگی با امکانات جدید ماژول پرداخت در محل
 • بهینه سازی ثبت پرداخت بیعانه سفارش
نسخه ۱.۳.۵ - ۹ مرداد ۱۴۰۱
 • رفع مشکل اعمال محدودیت روش پرداخت براساس حامل
 • بهینه سازی درگاه هوشمند
نسخه ۱.۳.۲ - ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • سازگاری با ماژول پرداخت در محل
 • بهینه سازی درگاه هوشمند
 • رفع مشکل لوگو زرین پال
نسخه ۱.۳.۰ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
 • اضافه شدن درگاه زرین پال به نسخه تجاری
 • اضافه شدن درگاه آی دی پی به نسخه تجاری
 • امکان تسهیم تراکنش براساس محصول یا شاخه (ویژه پی پینگ)
 • امکان انتخاب تصادفی برای درگاه هوشمند
نسخه ۱.۲.۳ - ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • بهینه سازی سازگاری با ماژول کارت به کارت (ویژه پرستاشاپ ۱.۶)
نسخه ۱.۲.۲ - ۲۹ فروردین ۱۴۰۱
 • سازگاری با ماژول کارت به کارت پیشرفته
 • بهینه سازی جزئی
نسخه ۱.۲.۱ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

نسخه تجاری

 • امکان فعال سازی درگاه هوشمند (نمایش صرفا یک گزینه به عنوان پرداخت آنلاین)
 • امکان انتخاب هوشمند درگاه براساس درصد پرداخت های موفق طی ۲۰ روز گذشته
 • امکان انتخاب هوشمند درگاه براساس محبوب ترین درگاه طی ۱۰۰ تراکنش آخر
 • امکان بررسی اتصال به سرور درگاه قبل از ارجاع مشتری (ويژه درگاه هوشمند)
 • امکان تغییر اتوماتیک درگاه درصورت وجود خطا
 • امکان تعیین وضعیت سفارشات لغو شده توسط ماژول
 • بهینه سازی امکانات مدیریت پرداخت سفارش

نسخه رایگان

 • افزودن درگاه پرداخت الکترونیک سپهر (مبناکارت سابق)
 • رفع باگ پرداخت مجدد در حالت داشتن حداقل میزان خرید
 • رفع مشکل نمایش صفحه پیش فرض تایید سفارش پرستاشاپ
نسخه ۱.۱.۲ - ۲۰ بهمن  ۱۴۰۰ / اولین نسخه تجاری

امکانات تجاری

 • امکان ثبت سفارش قبل از ارجاع به درگاه با وضعیت در انتظار پرداخت
 • امکان ثبت سفارش در صورت خطای پرداخت یا انصراف کاربر از پرداخت
 • امکان پرداخت مجدد سفارشات پرداخت نشده
 • امکان تغییر روش پرداخت سفارشات پرداخت نشده
 • امکان تعیین حداکثر سفارشات پرداخت نشده برای هر مشتری
 • امکان تعیین زمان برای لغو اتوماتیک سفارشات پرداخت نشده
 • امکان نمایش هشدار برای پرداخت سفارشات پرداخت نشده
 • امکان پرداخت بعد از تایید مدیر
 • امکان پرداخت مبلغ باقی مانده سفارشات ویرایش شده
 • امکان پرداخت مبلغ سفارشات ایجاد شده توسط مدیریت
 • امکان نمایش لوگو در کنار عنوان روش پرداخت
 • امکان حذف توضیحات روش پرداخت
 • امکان نمایش جزئیات تراکنش در صفحه مشاهده سفارش مدیریت

امکانات نسخه رایگان

 • افزودن درگاه بانک سامان
 • رفع تداخل در ایجاد نقشه سایت
 • بهینه سازی کلی ماژول
نسخه ۱.۰.۰ - ۲۲ آذر ۱۴۰۰ / اولین نسخه عمومی
 • سازگاری با پرستاشاپ ۱.۶.۱
 • امکانات ویژه درگاه پی پینگ
 • افزودن لوگو درگاه پرداخت و تاریخ به صفحه جزئیات تراکنش
 • افزودن منوی تراکنش ها به منوی مدیریت پرداخت
نسخه ۰.۴.۷ - ۷ آذر ۱۴۰۰ / نسخه اولیه
 • درگاه های بانکی ملت ، پاسارگاد ، ناواکو(مسکن) ، سداد (بانک ملی) ، پارسیان
 • درگاه واسط پی پینگ
 • امکان مدیریت روش های پرداخت و تعیین اولویت نمایش درگاه ها
 • امکان شخصی سازی پیام بعد از ثبت موفق سفارش
 • امکان شخصی سازی پیام برای پرداخت های ناموفق
 • مشاهده گزارش تراکنش های انجام شده

4 مورد محصول مشابه

سبدخرید