نسخه ۱.۷.۷ ، نسخه بعدی پرستاشاپ است که احتمالا طی دو ماه آتی منتشر می شود. اما در این نسخه باید منتظر چه امکاناتی باشیم ؟ چقدر میتونیم روی امکانات جدید پرستاشاپ حساب باز کنیم؟ در این مقاله که به مرور تکمیل خواهد شد به بررسی امکانات جدید پرستاشاپ در نسخه ۱.۷.۷ خواهیم پرداخت.

امکانات جدید در پرستاشاپ ۱.۷

پیش نمایش سفارش در صفحه لیست سفارشات

در پرستاشاپ ۱.۷.۷ شاهد مهاجرت بخش سفارشات به سیستم جدید پرستاشاپ برپایه سیمفونی خواهیم بود. این تغییر یک امکان جدید و کاربردی را هم به فروشگاه های پرستاشاپ اضافه می کند و آن پیش نمایشی از اطلاعات سفارش در همان صفحه لیست سفارشات صرفا با یک کلیک است!

اما این امکان به چه صورت اضافه شده است؟ طبق تصویر زیر یک آیکون (فلش رو به پایین) کنار شناسه سفارش نمایش داده میشود که با کلیک بر روی آن جزئیات سفارش نمایش داده خواهد شد.

لیست سفارشات پرستاشاپ

پیش نمایش سفارش شامل آدرس ، نام حامل به همراه کدرهگیری حامل در صورت وجود و همچنین لیست محصولات سفارش است ، البته لیست محصول شامل نام محصول ، کدمرجع ، مالیات و قیمت کل محصول می باشد.


در این قسمت نهایت تا ۱۰ محصول از محصولات سفارش داده شده نمایش داده می شود.

پیش نمایش سفارش در پرستاشاپتغییر سریع وضعیت سفارش در صفحه لیست سفارشات

اینکه بتونید وضعیت یک سفارش رو خیلی سریع در صفحه لیست سفارشات تغییر بدید ، احتمالا برای تمام فروشگاه های پر فروش بسیار کاربردی خواهد بود. قبل از این برای تغییر وضعیت سفارش یا باید به صفحه جزئیات سفارش میرفتید یا اینکه از طریق اقدامات دسته جمعی در لیست سفارشات ، وضعیت را تغییر می دادید.

اما چگونه ؟ در نسخه ۱.۷ شما در صورتی که موس را روی وضعیت سفارش در لیست سفارشات ببرید ، آیکونی ظاهر می شود که با کلیک بروی آن وضعیت های مختلف سفارش را مشاهده کرده و با تنها یک کلیک روی وضعیت دلخواه ، وضعیت سفارش بروز میشود.

تغییر وضعیت سفارش در پرستاشاپ

امکان دیگری که در تصویر بالا نیز مشخص شده ، لینک دار شدن نام مشتری است که کمک می کند بدون نیاز به باز کردن صفحه سفارش ، به صفحه اطلاعات مشتری برویم.

این مقاله به مرور آپدیت شده و امکانات دیگر نیز معرفی و بررسی می شوند.

با احترام

تیم توسعه پرستایار