زهرا ااا

آیا امکان ایجاد فروشگاه برای کاربران در پرستا وجود دارد؟

سلاممن میخواستم بدونم که پرستا این امکان رو داره که کاربران محصولاتشون رو توی فروشگاه اضافه کنن؟؟در واقع کاربران به دو دسته فروشندگان و خریداران تقسیم میشه
و خریداران بتونن از روی نقشه مکان فروشنده ها رو ببینن در اطرافشون

شاید یک جور چند فروشگاهی بشه ولی با یک آدرس دامین و امکان نمایش همه محصولات به صورت تصادفی در صفح اصلی

سیدهاشم افخمی

سلام

برای این کار بهترین روش استفاده از ماژول های مارکت پلیس هست ، چندین ماژول مارکت پلیس در پرستاشاپ وجود دارد که می تونید استفاده کنید:


۱- پرستامارکت :یک ماژول ایرانی که توسط تیم فراکت در حال توسعه هست ، پایه اصلی این ماژول مشابه مارکت پلیس دیجی کالا هست که برای هر محصول میتونید چند فروشنده داشته باشید.

البته در نظر داشته باشید که در این تاریخ هنوز کامل نشده و برای خرید حتما با توسعه دهنده صحبت کنید.

۲- ماژول JA Marketplace : این ماژول یکی از معروف ترین ماژول های مارکت پلیس پرستاشاپ هست که توسط یک شرکت اسپانیایی توسعه داده میشه و البته در اددانز پرستاشاپ هم قابل خریده.

این ماژول شامل یک ماژول اصلی هست و ده ها ماژول جانبی هم داره که امکانات زیادی رو به ماژول اصلی اضافه می کنه. (ماژول های جانبی رو باید جداگانه تهیه کنید.)

سایت آی پرستا نماینده این ماژول در ایران هست و برای تهیه میتونید به جز خرید مستقیم با این تیم هم در ارتباط باشید.

۳- ماژول Advanced Marketplace : این ماژول هم مشابه مورد قبلی یک ماژول مطرح در سطح جهانی هست که در کنار ماژول اصلی ، ده ها ماژول جانبی داره.

جدا از بحث ماژول نکته مهمی که در بحث مارکت پلیس باید در نظر بگیرید گستردگی های نیاز فروشنده ها در یک مارکت پلیس هست که باعث میشه نیاز باشه هزینه های بالایی برای این بخش در نظر بگیرید.

در کنارش حتما قبلا از اقدام عملی حتما بررسی کاملی روی این ماژول ها داشته باشید و اهداف و برنامه ریزی خوبی هم باید روی مارکت پلیس داشته باشید.

ایجاد گفتگو جدید

اگر سوالی دارید ، اگر چالشی در فروشگاه خود دارید ، می توانید گفتگو خود را ایجاد نمایید.

ایجاد گفتگو جدید

دوره های آموزشی

سبدخرید