محمد علی  آسوده

مبلغ تراکنش اشتباه است

امروز متوجه شدم که درگاه بانک ملی ایراد دارد و هنگام وصل شدن به درگاه بانک ملی پیغام:  مبلغ تراکنش اشتباه است

را می دهد و با دو درگاه دیگر سایتم ملت و سامان امتحان کردم و مشکلی نداشت و حتی با ماژولهای آی پرستا (یکپارچه پرداخت) و پرستافا (پرستاپی) امتحان کردم هر دو روی درگاه بانک ملی این مشکل را داشتند.

وقتی از ماژول آی پرستا میرم قبل از اینکه به بانک ملی وصل بشه پیغام خطای ( مبلغ تراکنش اشتباه است) را می دهد و به درگاه بانکی وصل نمی شه

ولی وقتی از ماژول پرستاپی استفاده می کنم به درگاه بانکی وصل میشه و مبلغ را هم از حساب برداشت می کنه ولی مجددا به حساب مشتری عودت می دهد و در سایت گزارش خطای پرداخت را می دهد.

البته این را هم اضافه کنم که پرستاشاپ فروشگاهم از 1.6.1.23 هست و از PHP5.6  استفاده می کنم

هفته پیش هم این مشکل پیش آمده بود که وقتی مشتری مراحل پرداخت را انجام می داد مجددا مبلغ به حساب مشتری عودت داده می شد و زمانی که از ماژول آی پرستا استفاده کردم حل شد ولی درگاه بانک ملی ایراد گرفت.

اگر دوستان راه حلی دارند راهنمایی کنند.

سربلند و عزتمند باشید

سیدهاشم افخمی

سلام

مشکلی که ماژول پرستاپی داره ، احتمالا مربوط به همان مشکل تغییرات مرورگر ها هست که این ماژول هنوز با این مورد سازگار نشده و نیاز به آپدیت داره.

ولی مشکلی با ماژول آی پرستا دارید احتمالا مربوط به تنظیمات واحدپولی شما باشه ، دقت کنید که نرخ تبدیل واحدهای پولی درست باشه ، میتونید یک تصویر از تنظیمات واحدهای پولی قرار بدید تا دقیق بشه راهنمایی کرد.

محمد علی  آسوده

من الان پاسخ شما را دیدم چقدر خوب می شد که از طریق ایمیل پاسخ دادن شما به من اطلاع داده می شد

به هر حال مشکل از ماژولهای پرستافا بود و با نصب ماژول آی پرستا حل شد

سپاسگزارم

ایجاد گفتگو جدید

اگر سوالی دارید ، اگر چالشی در فروشگاه خود دارید ، می توانید گفتگو خود را ایجاد نمایید.

ایجاد گفتگو جدید

دوره های آموزشی

سبدخرید