سیدهاشم افخمی

مدیریار ؛ بومی سازی پرستاشاپ ۱.۷

سلام

باتوجه به عدم بومی سازی کامل هسته پرستاشاپ ۱.۷ (عدم اضافه شده تاریخ جلالی و مشکلات موجود در راست چین سازی بخش مدیریت) و همچنین عدم بروز رسانی بومی ساز های فعلی برای نسخه های جدید ، به نظر شما نیازی به افزودن بخش بومی ساز به ماژول مدیریار وجود دارد؟

اگر پیشنهادی در زمینه بومی سازی پرستاشاپ ۱.۷ دارید یا مشکلی در این زمینه دارید که با بومی سازی های فعلی برطرف نشده است ، در همین گفتگو مطرح کنید تا براساس بازخوردها اقدام به افزودن این بخش به ماژول رایگان مدیریار کنیم.

امیر طالب

سلام جناب افخمی ممنون بابت تلاش های بیدریغ تون برای ارتقا پرستاشاپ بومی فقط اگر ممکنه ورژن سازگار با 1.7.6.8 هم اگر ممکنه انتشار دهید با سپاس فراوان

سیدهاشم افخمی

سلام جناب طالب

احتمالا بخش بومی ساز ماژول مدیریار با پرستاشاپ ۱.۷.۶ هم سازگار خواهد بود. بخش شخصی سازی لیست ها باتوجه به امکاناتی از هسته پرستاشاپ نوشته شده که در پرستاشاپ ۱.۷.۷ وجود داره و پرستاشاپ ۱.۷.۶ این امکانات رو نداره.

ولی در بحث بومی ساز این محدودیت رو نداریم.

مسعود عظیمی

سلام و سپاس بابت تلاش شما در جهت ارائه ماژول‌های کاربردی پرستاشاپ.

اگر امکانش باشه در بومی ساز ویرایشگر نظیر TinyMCE و تغییر فونت بخش مدیریت هم اضافه کنید خیلی خوبه.

اگر حتی پلاگین‌هایی با دریافت هزینه برای ساخت و ویرایش آسان قالب ایمیل و فاکتور و رسید ارسال روی ماژول پیاده سازی بشه به نظرم خوب باشه.

البته درسته ماژول‌هایی برای این کار از قبل بوده اما متاسفانه ظاهرا برنامه‌ای برای بروزرسانی اون وجود نداره و با توجه به آینده پرستاشاپ در ورژن 1.8 نیاز به این موارد احساس میشه.

اکبر درویشی

سلام هاشم جان

با توجه به عیرفعال بودن بعضی از همکاران لازمه برای بومی سازی کارهایی انجام بگیر از جمله تاریخ و مچ بودن ان با ماژول پرینت. همچنین ارتقا ادیتور و مشکلات رایج آن 

احسان الهیاری

سلام

موردی که قبلا هم تیکت زده بودم، برای جستجو مشتری هستش

به دلیل اینکه میشه خروجی از لیست مشتری ها گرفت و این قسمت رو نمیشه در اختیار پرسنل پشتیبانی مشتری گذاشت. اگر قسمتی مربوط به جستجو مشتری با شماره موبایل ورودیار و ایمیل ایجاد بشه که اپراتور وارد کنه و وارد صفحه اطلاعات مشتری بشه، توی روند پاسخگویی به مشتری خیلی کاربردی میشه

سیدهاشم افخمی

سلام خدمت دوستان

@مسعود عظیمی
ویرایشگر رو حتما بررسی میکنم ، ولی مورد تغییر فونت احتمالا اولویت نداشته باشه.@اکبر درویشی
بله دلیل این گفتگو همین موضوعه ، کار روی بومی ساز رو شروع کردم و احتمالا طی همین ماه اولین نسخه برای پرستاشاپ ۱.۷.۶ به بالا منتشر میکنیم.

@احسان الهیاری
این امکان ارتباطی با بومی ساز نداره ، ولی خوب میتونه جزو امکانات مدیریار باشه که حتما بررسی میکنم

محمد  بابائی

سلام وقت بخیر

ممنونم بابت زحمات شما 

توی پرستا 1.7 بیشتر مشکل تقویم شمسی و تبدیل اعداد فارسی رفع بشه اکثر مشکلات فکر کنم رفع بشه.

علی تعبیرزاده

سلام خدمت شما

نمی دونم به این ماژول می تونه مرتبط باشه یا نه ولی اگر مقدور باشه، امکانی اضافه کنید که برای محصول تمام شده، به وسیله شماره همراه اطلاع رسانی بشه موجودی دوبارش. این امکان به شدت در فروشگاه های پرستاشاپی جاش خالی هست!

سیدهاشم افخمی

@علی تعبیرزاده

برای این کار میتونید از ماژول پنل پیامکی رنگینه استفاده کنید ، امکانی برای این موضوع داره

احمد شاهرخی

در پرستاشاپ 1.7 رفع مشکل تاریخ شمسی و ارتقای ادیتور هم در قسمت محصولات و هم در قسمت شاخه ها و برندها ، فکر میکنم جزو موارد مهم محسوب بشه.

سیدهاشم افخمی

@احمد شاهرخی

فکر میکنم در نسخه های اولیه روی همین موارد تمرکز داشته باشیم

مهدی سلیمانی

با درود و خسته نباشید خدمت تیم فعال پرستایار
به شدت این نیاز احساس میشه که یک بومی ساز سازگار با پرستاشاپ نسخه جدید داشته باشیم ، دوستان در سایر سایت ها فعلا پاسخگو نیستن ، که اگر پاسخگو بودند و ورژن های قبلی بروز میشد شاید انقدر به این بومی ساز نیاز نداشتیم ، مثلا شخص خود بنده همچنان از 1.7.6.9 استفاده میکنیم حتی به شدت نیاز هست فاکتور ساز ها و ... هم شاید بازنگری شود

ایجاد گفتگو جدید

اگر سوالی دارید ، اگر چالشی در فروشگاه خود دارید ، می توانید گفتگو خود را ایجاد نمایید.

ایجاد گفتگو جدید

دوره های آموزشی

سبدخرید